MAGIX VEGAS Pro 16

MAGIX VEGAS Pro 16 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv16.0.0.424
Dosya Boyutu540,8 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi22 Mayıs 2020
Binance

MAGIX VEGAS Pro 16 İndirMAGIX VEGAS Pro 16, doğrusal olmayan kurgulamada bir kez daha yenilikçi bir lider olarak öne çıkıyor. Modern kullanıcı arayüzü en üst düzeyde esneklik sağlayan tamamen özelleştirilebilir bir deneyim sunar. Bu program profesyonel video, ses düzenleme ve disk yazma için en hızlı programdır. VEGAS Pro‘nun 16 sürümü ile gelişmiş hareket izleme, birinci sınıf video dengeleme her zamankinden daha hızlı oldu. VEGAS Pro ile parlama ve ışık sızıntısından çarpıcı animasyonlu bilim kurgu lazerlerine ve 3D mercek parlamalarına kadar inanılmaz ışık efektleriyle videolarınıza heyecan katabilirsiniz. Dilerseniz MAGIX VEGAS Pro‘nun diğer bir sürümü olan MAGIX Vegas Pro 15‘i de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

MAGIX VEGAS Pro 16, 4K çözünürlüğe kadar medyayı destekler. Yüksek çözünürlükte çalışmak, kompozisyon ve video efekti çalışmaları için ideal olan daha fazla ayrıntı ve esnekliği sunar. VEGAS Pro, XAVC, XAVC S, HEVC AVC dosyalarını, RED ONE® ve RED EPIC® dosyalarını doğal olarak destekler. Işık filtrelerinden yaratıcı boya efektlerine ve popüler tilt-shift “mini city” efektine kadar her şeyi içeren 100’den fazla efekt paketine sahiptir. Siz istediniz ve VEGAS size ihtiyacınız olan izleme gücünü sağlayan gelişmiş özelliklerini sundu! Gelişmiş maske şekilleri oluşturun ve izlenen nesnelere kolaylıkla filtreye özel efektler uygulayarak ve “sabitlemek” için herhangi bir nesneyi izleyin. Yüksek Dinamik Aralık (HDR) olmadan renk için tam destekle, yalnızca en son kameralarla çekilen video görüntüleri ile çalışamazsınız, aynı zamanda çalışmanızı HDR referans monitörlerinde önizleyin ve şaşırtıcı derecede net HDR içeriği sunun. Diğer video düzenleme programları için Video kategorimizi inceleyin.

MAGIX VEGAS Pro 16’nın Özellikleri: (MAGIX VEGAS Pro 16‘yı ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Gelişmiş hareket takibi.
  • Birinci sınıf video dengeleme.
  • Öykü tahtaları ve zaman çizelgeleri arasındaki etkileşim.
  • 360 düzenleme desteği.
  • Bézier OFX eklentisi maskeleme.
  • Güçlü video ve ses düzenleme.
  • Kapsamlı yedekleme dosyası seçenekleri.
  • Boris FX Devamlılık Işık Ünitesi.
  • proDAD VitaScene V3 LE.
  • DVD Mimar ve Disk Yazma.

MAGIX VEGAS Pro 16 için Sistem Gereksinimleri: (MAGIX VEGAS Pro 16‘yı ücretsiz olarak indirmeye başlamdan önce, PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Bellek (RAM): En az 3 GB fiziksel RAM (HD ve 4K videolar için 8 GB gerekir)
Sabit Disk Alanı: 2 GB boş alan gerekli.
İşlemci: 2GHz Intel i3 veya daha iyi çok çekirdekli işlemci.