MAGIX Vegas Pro 15

MAGIX Vegas Pro 15 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm15.0.0.387
Dosya Boyutu432 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi8 Şubat 2020
Binance

MAGIX VEGAS Pro v15.0.0.387 x64 İndirMAGIX Vegas Pro 15, gerçek SD, HD ve 4K videoları düzenlemenize olanak tanıyan harika bir video düzenleme aracıdır. Eskiden video düzenleme genellikle profesyoneller için bir iş olarak bilinirdi ancak şimdi video düzenleme programlarını yüklendikten sonra, video düzenleme işi çok kolay bir haline geldi ve özel yeteneklerinizin olmasına gerek yoktur. Birçok video düzenleme programı arasında MAGIX Vegas Pro 15 en iyi video düzenleme programıdır. MAGIX Vegas Pro 15‘in arayüzü kullanıcı dostudur ve daha küçük bölümlere ayrılan geniş bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Ana pencerenin sağ tarafı, videolarınızı önizlemenize izin verecek ve aynı zamanda kliplerin her bir karesini analiz etmenize ve oynamanıza izin verecektir. Ekranın çoğunu alan zaman çizelgesi özelliği vardır ve bu özellik sayesinde ses dosyalarını ve geçiş efektlerini kolayca videolarınıza ekleyebilirsiniz. Diğer bir sony ürünü olan Sony Vegas Pro 13 video düzenleme ve oluşturma programını da deneyebilirsiniz.
Diğer video oluşturma ve düzenleme programları için Video kategorimizi inceleyin.

NOT: Bu video oluşturma ve düzenleme programının sistem gereksinimlerinden de anlayacağınız üzere x86 yani 32 bit sürümü yoktur, sadece x64 bit olarak piyasaya sürülmüştür.

MAGIX Vegas Pro 15 Özellikleri: (Aşağıda MAGIX Vegas Pro 15 ücretsiz indirme sonrasında deneyimleyebileceğiniz bazı göze çarpan özellikler var.)

  • SD, HD ve 4K videoları düzenlemenize izin veren inanılmaz video düzenleme programıdır.
  • Kullanıcı dostu bir arayüzü var.
  • Videonun her karesini analiz etmenizi sağlar.
  • Rakiplerine göre daha kaliteli videolar oluşturmanıza olanak sağlar.
  • Zaman çizelgesi özelliği var.
  • İsteğe bağlı olarak türkçe yama yapabilirsiniz.
  • Ayrıca yeni bir videoyu başka bir videonun içine ekleyebilirsiniz.
  • Geçiş efektleri ekleyebilir.

MAGIX Vegas Pro 15 için Sistem Gereksinimleri: (MAGIX Sony Vegas Pro 15 ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 4 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 500 MB boş alan gerekir.
İşlemci: 2 GHz Intel işlemci veya daha üstü.