MAGIX VEGAS Movie Studio Platinum

MAGIX VEGAS Movie Studio Platinum İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv17.0.0.143
Dosya Boyutu522 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi6 Temmuz 2020
Binance

MAGIX VEGAS Movie Studio Platinum İndirMAGIX VEGAS Movie Studio Platinum, video oluşturmak ve düzenlemek için tasarlanmış etkileyici bir programdır. Bu program dinamik film şeridi araçlarıyla videonuzu hızlıca kesip tamamlamanızı, hızlı düzenleme yapmanızı, oynatma ve oluşturma için modern GPU donanım hızlandırmasını da sağlar. Dilerseniz diğer bir video düzenleme programı olan Movavi Video Editor Plus 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

MAGIX VEGAS Movie Studio Platinum, güçlü kullanıcı modu ve kılavuzlu video oluşturucu; eşsiz, etkileşimli film şeridi düzenleme; hassas hareket takibi; proje medya geliştirmeleri; birinci sınıf tek dokunuşla video sabitleme; esnek bezier maskeleme gibi birçok özelliğe sahiptir. Birkaç yıl önce yeni başlayanların videoları düzenlemesi neredeyse imkansızdı, bu programın tanıtımından sonra artık büyükanneniz bile klavye ve fare ile videoları bir profesyonel gibi düzenleyebilir. Diğer video düzenleme programları için Video Düzenleme kategorimizi inceleyin.

MAGIX VEGAS Movie Studio Platinum’un Özellikleri: (MAGIX VEGAS Movie Studio Platinum‘u ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Kullanıcıların videolar oluşturmalarını ve düzenlemelerini sağlayan etkileyici bir programdır.
  • Dosyaları birleştirme ve bölme gibi temel işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
  • Basit bir kullanıcı arayüzüne sahiptir ve kullanımı çok kolaydır.
  • Birden fazla ses/video ve görüntü dosyası formatını destekler.
  • Video kaydedebilir ve ses CD’lerini kopyalayabilirsiniz.
  • Düzenlenen medyayı çevrimiçi olarak paylaşabilirsiniz.

MAGIX VEGAS Movie Studio Platinum için Sistem Gereksinimleri: (MAGIX VEGAS Movie Studio Platinum‘u ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows  7 / Windows  8 / Windows 8.1 / Windows 10.
Bellek (RAM): 4 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 1 GB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Çift Çekirdekli işlemci veya üzeri.