MAGIX SpectraLayers Pro
5,00
Puan Verin: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Puan: 5,00 / 5 (1)

İşletim Sistemi:

Windows

Programın Dili:

Multilingual

Sürüm:

v4.0.85

RAR Şifresi:

programindirsene.com

MAGIX SpectraLayers Pro Ücretsiz İndir

Paul KELLERMAN
21 Mar 2020
Yorum Yok

MAGIX SpectraLayers Pro İndirMAGIX SpectraLayers Pro, ses verilerini spektral olarak düzenlemek için tasarlanmış etkileyici bir programdır. Harmonikler, fırça, frekans, sihirli değnek ve çok daha fazlası gibi özelliklerle donatılmıştır. Kullanıcıların tanımlı ve serbest çizim biçimleri ile spektral grafikler oluşturmalarını sağlar. MAGIX SpectraLayers Pro, kullanıcıların projelerini geliştirmeleri ve üretim hızlarını artırmaları için kullanıcı arayüzü yeniden tasarlandı. Dilerseniz diğer bir ses düzenleme programı olan Adobe Audition CC 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

MAGIX SpectraLayers Pro, seçimleri, göreceli genlikleri ve renk kodlu proje katmanlarını gösterebilen yeni bir dalga formu ekranına sahiptir. Düzgün 3D desteğine sahip bir joystick kullanarak kullanıcının çok boyutlu düzenleme yapmalarına ve yeteneklerini değiştirmelerini sağlar. Kullanıcılar, seçme, taşıma ve ölçek araçları yardımıyla sesleri kolayca düzenleyebilir. Bu program, kullanıcının frekans ve gürültüyü doğrudan spektral tasarıma çekmesini de sağlar. Ayrıca kullanıcılar, uygun araçlarla diğer ses dosyalarından herhangi bir öğeyi çıkarabilirler. Diğer ses düzenleme programları için Ses kategorimizi ziyaret edin.

MAGIX SpectraLayers Pro’nun Özellikleri: (MAGIX SpectraLayers Pro‘yu ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

 • Kullanışlı bir ses editörüdür.
 • Faydalı araçlar ve özelliklerle donatılmıştır.
 • Grafikler ve şekiller oluşturabilirsiniz.
 • Projenizi iyileştirebilir ve verimliliği artırabilirsiniz.
 • Daha iyi ve net görseller oluşturabilirsiniz.
 • Ses dosyalarını kolayca aktarabilirsiniz.

MAGIX SpectraLayers Pro için Sistem Gereksinimleri: (MAGIX SpectraLayers Pro‘yu ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 512 MB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 100 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Çift Çekirdekli işlemci veya daha üzeri.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Anonim

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?