MAGIX Sound Forge Pro Suite 13

MAGIX Sound Forge Pro Suite 13 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv13.0.0.95
Dosya Boyutu284,2 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi20 Ocak 2020
Binance

MAGIX Sound Forge Pro Suite 13 İndirMAGIX Sound Forge Pro 13 Suite yepyeni SpectraLayers Pro 6 ve Melodyne gibi, birçok ünlü ses şekillendirme ve geliştirme eklentisi ile birlikte geliyor. En yüksek kalite standartlarında ses kaydetmek, düzenlemek ve işlemek için eksiksiz bir set olarak tasarlanmıştır. Ses uzmanları için yeni standartlar belirlemeye devam eden bu programın tadını çıkarın. Dilerseniz MAGIX’in diğer bir ses düzenleme programı olan MAGIX SOUND FORGE Audio Studio 13‘ü de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

MAGIX Sound Forge Pro 13 Suite 7’den 10’a kadar çoğu Windows sürümlerinde çalışır. Akıllı yükleyici, Windows sürümünüze göre kendini otomatik olarak uyarlar. Ayrıca, bilgisayarınızda başka hangi codec bileşenlerinin yüklü olduğuna bağlı olarak da bunu yapabilir. Hem 32 bit hem de 64 bit codec içerir. Yükleyici, sisteminizde bozuk kod çözücülerini, DirectShow filtrelerini algılayabilir ve bu sorunları çözmenize yardımcı olur. Bu benzersiz özellik binlerce insanın kendi başlarına ya da başka programlarla çözemedikleri sorunları çözmesine yardımcı olacak araçlara sahiptir. Diğer ses düzenleme programları için Ses kategorimizi inceleyin.

MAGIX Sound Forge Pro Suite 13’ün Özellikleri: (MAGIX Sound Forge Pro Suite 13‘ü ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

SpectraLayers Pro 6:

  • SpectraLayers Pro, sesi çok boyutlu ses verilerinin benzersiz bir görsel dünyasına dönüştürür. Frekans spektrumu için benzersiz katman konsepti sayesinde, sesleri asla hayal edilmeyecek şekilde yeniden düzenleyin, çıkarın ve optimize edin. Yeni sürüm 6, ARA2 desteği sayesinde daha uyumludur, ayrıca öğrenmesi ve kullanması daha kolaydır.

Melodyne ve daha fazlası:

  • SOUND FORGE Pro 13 Suite, yeni tanınmış birçok karıştırma, master efekti eklentisi ve süiti içermektedir. Bunlar arasında Melodyne Essential, yeni coreFX Suite, iZotope Ozone 8 Elements, iZotope RX Elements, essentialFX Suite, Vandal, Analog Modelleme Suite, VariVerb II ve Vintage Effects Suite bulunmaktadır.

SOUND FORGE Pro 13:

  • SOUND FORGE Pro Suite, mümkün olan en yüksek standarda ses kaydetmek, düzenlemek ve işlemek için eksiksiz bir ses programları kümesi olarak tasarlanmıştır. Özünde, nihai ses üretimi için daha fazla verimlilik, stabilite ve hız ile gelişmiş bir kullanıcı deneyimi sunan tamamen yeni SOUND FORGE Pro 13 var.

ARA2 Eklentisi:

  • ARA eklentisi SpectraLayers’ı doğrudan SOUND FORGE Pro 13’e entegre eder. SpectraLayers, kurulduktan sonra DAW’ın doğal bir parçası gibi davranır ve DAW benzeri iz renkleri ve çok daha fazlası için ana parçaları birleştirir.

Harici editör entegrasyonu:

  • SpectraLayers Pro 6 şimdi diğer ses uygulamalarının İşlem Etkilerine sorunsuz bir şekilde erişebilir ve doğrudan programın içinden seçilen herhangi bir sese uygulanabilir. Dış düzenlemeler, tarih arabelleği de dahil olmak üzere programa tam olarak entegre edilmiştir.

MAGIX Sound Forge Pro Suite 13 için Sistem Gereksinimleri: (MAGIX Sound Forge Pro Suite 13‘ü ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 512 MB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 500 MB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya daha iyisi.