MAGIX SOUND FORGE Pro Suite 12

MAGIX SOUND FORGE Pro Suite 12 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm12.1.0.170
Dosya Boyutu282 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi23 Şubat 2020
Binance

MAGIX SOUND FORGE Pro Suite v12.1.0.170 İndirMAGIX SOUND FORGE Pro Suite, şarkılarınızı çok yönlü bir ortamda dinlemenin yanı sıra düzenlemenizi de sağlayan etkileyici bir programdır. Düzenlenen sesler daha sonra çoklu dosya formatlarına kaydedilebilir. MAGIX SOUND FORGE Pro Suite, herhangi bir üçüncü parti ürünü indirmenize izin verecek çok basit ve kolay bir yükleme işlemine sahiptir. Yine de bir sürü özelliği ve etkisi olduğu için biraz zaman alacaktır. Kurulum işleminiz bittiğinde, çok iyi organize edilmiş bir arayüzle karşılanacaksınız. Bu program üzerinde çalışan yeni başlayanlar için zorlu bir süreç olacak ama her aşamada onlara rehberlik edecek kapsamlı yardım içeriği var. Ayrıca, CD’lerden ses içeriğini ayıklamanıza ve aynı zamanda internetten medya almanıza izin verecektir. Yüklenen parça ana ekranda bir dalga formu olarak görüntülenir. Oynatma kontrolü, herhangi bir şarkıyı çalmanıza, duraklatmanıza ve durdurmanıza izin verecek şekilde entegre edilmiştir. Tek bir tuşa basarak ses girişinizi kaydedebilirsiniz. Sonuç olarak MAGIX SOUND FORGE Pro Suite, ses dosyalarını düzenlemenizi sağlayacak etkileyici bir programdır ve çok profesyonel bir deneyim sunar. Diğer bir ses programı olan MAGIX ACID Pro‘yu da deneyebilirsiniz.
Diğer ses oluşturma ve düzenleme programları için Ses kategorimizi inceleyin.

MAGIX MAGIX SOUND FORGE Pro Suite’in özellikleri: (Aşağıda MAGIX SOUND FORGE Pro Suite ücretsiz indirme sonrasında deneyimleyebileceğiniz bazı göze çarpan özellikler var.)

  • Şarkıları çok kanallı ortamlarda düzenlemenize olanak tanıyan etkileyici bir program.
  • Basit ve kolay kurulum süreci var.
  • Herhangi bir üçüncü taraf ürünü yüklemenize izin verir.
  • Çok iyi organize edilmiş bir arayüzü var.
  • Kapsamlı yardım içeriği var.
  • CD’lerden ses içeriğini ayıklamanızı sağlar.
  • Entegre oynatma kontrolleri var.

MAGIX MAGIX SOUND FORGE Pro Suite için Sistem Gereksinimleri: (MAGIX MAGIX SOUND FORGE Pro Suite ücretsiz indirme başlamadan önce, PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 3 GB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya daha üstü.