MAGIX Sound Forge Pro 13

MAGIX Sound Forge Pro 13 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv13.0.0.46
Dosya Boyutu602,2 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi1 Mayıs 2020
Binance

MAGIX Sound Forge Pro 13 İndirMAGIX Sound Forge Pro 13, bir sanatçı, yayıncı veya ses tasarımcısı olduğunuzda en iyi yaratıcı yeteneklerinizi sergilemenizi sağlar. Birçok özellik ve kesintisiz iş akışındaki iyileştirmelerle, SOUND FORGE profesyonel projeler oluşturmanız için mükemmel bir seçimdir. Şimdi deneme sürümünü indirip teknoloji ses düzenleme araçlarını ücretsiz olarak deneyimleyerek yeniden tasarlanan kayıt iletişim kutusunu kullanarak ve bir tıkla kayda başlayın. Kayıt seçenekleri ile eşik, MTC veya zaman damgası kaydı arasında seçim yaparak aynı anda 32 parçaya kadar ve 64 bit / 192 kHz‘de ultra yüksek çözünürlüklü ses kaydı yapabilirsiniz. Dilerseniz MAGIX‘in diğer bir ses programı olan MAGIX Sound Forge Pro Suite v12.1.0.170‘i de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

MAGIX Sound Forge Pro 13 gelişmiş düzenleme için etkileyici bir düzenleme işlevi yelpazesi içerir: bölgeleri etkinliklere dönüştürün, olay işaretleyicilerini kilitleyin, bölge işaretleyicilerini ve zarf noktalarını etkinliklere dönüştürün ve ardışık olayları düzenleme sırasında ileriye doğru otomatik olarak dalgalandırın. İZotope® ve zplane gibi uzmanlardan eklentilerle SpectraLayers Pro şimdi kapsamlı spektral düzenleme için sorunsuz bir şekilde entegre edilmiştir. İşte özelleştirilebilir bir kullanıcı arayüzünde ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz. Diğer ses oluşturma ve düzenleme programları için Ses kategorimizi inceleyin.

MAGIX Sound Forge Pro 13’ün Özellikleri: (MAGIX Sound Forge Pro 13‘ü ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Yeni VST motoru ve ARA2 desteği.
  • Yeni mastering ve gecikme efektleri.
  • 64 bit / 384 kHz’e kadar yüksek çözünürlüklü ses kayıtları.
  • Yeniden tasarlanan kullanıcı arayüzü.
  • Daha güçlü DSP algoritmaları.
  • Dahil. iZotope Ozon 8 elementleri ve RX 7 elemanları.

MAGIX Sound Forge Pro 13 için Sistem Gereksinimleri: (MAGIX Sound Forge Pro 13‘ü ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 512 MB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 500 MB boş alan gerekir.
İşlemci: 1 GHz veya daha hızlı işlemci.
Grafik Kartı: Tümleşik.
Min. Çözünürlük: 1024×768
Ses Kartı: Tümleşik.