MAGIX SOUND FORGE Audio Studio 13

MAGIX SOUND FORGE Audio Studio 13 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv13.0.0.45
Dosya Boyutu177,4 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi20 Ocak 2020
Binance

MAGIX SOUND FORGE Audio Studio 13 İndirMAGIX SOUND FORGE Audio Studio 13, çok güçlü bir ses işlemi setine, araçlara ve tüm müzik üretme gereksinimlerinize göre efektlere sahip olan etkileyici bir dijital ses editörüdür. Bu araç, şarkılarınızı çok izli ortamda düzenlemek için kullanılabilir ve daha sonra birden fazla dosya formatı kullanarak bunları sabit sürücüye kaydedebilirsiniz. Dilerseniz MAGIX’in diğer bir ses düzenleme programı olan MAGIX Sound Forge Pro 13‘ü de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

MAGIX SOUND FORGE Audio Studio 13 ‘ün kurulum işlemi tamamlandıktan sonra kullanıcı dostu ve temiz bir arayüz ile karşılaşacaksınız. Bu programdaki mevcut tüm unsurlar çok iyi organize edilmiştir. OMA, AIFF, VOX, GIG, FLAC, MP4, M2T ve AVI içeren çok farklı dosya formatlarını içe aktarabilirsiniz. Ana pencere, yüklenen parçanın bir dalga şeklini görüntüler ve her ayrıntıyı kolayca daraltabilmeniz veya daha büyük resim üzerinde çalışabilmeniz için kolayca yakınlaştırıp uzaklaştırabilmenizi sağlar. Bir şarkıyı çalmanıza, duraklatmanıza veya durdurmanıza ve sonuna kadar gitmenize izin veren entegre çalma kontrollerine sahiptir. Akustik ayna, genlik modülasyonu, koro, gecikme distorsiyonu gibi uzun efekt listesinden faydalanabilirsiniz; zift ve yankı. Uygulamayı, öğeleri manuel olarak tersine çevirebilir, ses seviyesini ayarlayabilir, şarkıları normalleştirebilir, bit derinliğini kontrol edebilir ve içeri / dışarı aktarabilirsiniz. Diğer ses düzenleme programları için Ses kategorimizi inceleyin.

MAGIX SOUND FORGE Audio Studio 13’ün Özellikleri: (MAGIX SOUND FORGE Audio Studio 13‘ü ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Çok güçlü ses kümesi olan etkileyici bir dijital ses düzenleyicidir, araçların yanı sıra tüm müzik üretme gereksinimleriniz için efektlere de sahiptir.
  • Şarkılarınızı çok parçalı ortamda düzenlemek için kullanılabilir ve ardından birden fazla dosya formatı kullanarak bunları sabit sürücüye kaydedebilirsiniz.
  • Çok basit ve hızlı bir kurulum süreci vardır.
  • Kullanıcı dostu ve temiz bir arayüz ile karşılaşacaksınız.
  • SOUND FORGE Audio Studio 13’deki tüm unsurlar çok iyi organize edilmiştir.
  • OMA, AIFF, VOX, GIG, FLAC, MP4, M2T ve AVI içeren çok farklı dosya formatlarını içe aktarabilir.
  • Ana pencere, yüklenen parçanın bir dalga şeklini görüntüleyerek her ayrıntı üzerinde çalışabilmeniz için kolayca yakınlaştırıp uzaklaştırabilir.
  • Bir şarkıyı çalmanıza, duraklatmanıza ve durdumanıza izin veren entegre çalma kontrollerine sahiptir.

MAGIX SOUND FORGE Audio Studio 13 için Sistem Gereksinimleri: (MAGIX SOUND FORGE Audio Studio 13‘ü ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 512 MB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 500 MB boş alan gerekir.
İşlemci: 1 GHz Intel Pentium işlemci veya üstü.