MAGIX SOUND FORGE Audio Cleaning Lab

MAGIX SOUND FORGE Audio Cleaning Lab İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv24.0.0.8
Dosya Boyutu400,4 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi23 Mart 2020
Binance

MAGIX SOUND FORGE Audio Cleaning Lab İndirMAGIX SOUND FORGE Audio Cleaning Lab, kullanıcıların ses kayıtlarındaki gürültüleri kolay ve verimli bir şekilde gidermeleri için tasarlanmış etkileyici bir programdır. Bu program, sürükle ve bırak yöntemiyle ses dosyalarını yüklemenizi sağlayan çok iyi organize edilmiş kullanıcı dostu bir arayüz ile donatılmıştır. Dilerseniz MAGIX‘in diğer bir ses düzenleme programı olan MAGIX SpectraLayers Pro‘yu da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

MAGIX SOUND FORGE Audio Cleaning Lab, WAV, MP3, OGG ve WMA vb. olmak üzere farklı ses formatları için desteğe sahiptir. Çeşitli harici kaynaklardan gelen sesleri kaydetmenizi sağlamanın yanı sıra kayıt düzeyi, oynatma hızı ve zamanlayıcı gibi konularda da düzenleme yapmak için pek çok araçla donatılmıştır. Ayrıca, kullanıcıların parçaları ses CD’sinden içe aktarmalarına, ses dosyalarının dalga formu gösterimlerini görüntülemelerine, ses akışını parça içinde istenen konuma taşımalarına, kolayca silmelerine veya kesmelerine olanak tanır. Stereo kanalları bölme, her bir kanalın ses seviyesini ayarlama ve ses seviyesini normalleştirme özelliği sağlar. Özetle Audio Cleaning Lab, kullanıcıların ses kayıtlarındaki gürültü giderme işlemini gerçekleştirmesini sağlayan etkileyici bir programdır. Diğer ses düzenleme programları için Ses kategorimizi inceleyin.

MAGIX SOUND FORGE Audio Cleaning Lab’ın Özellikleri: (MAGIX SOUND FORGE Audio Cleaning Lab‘ı ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Kullanıcıların ses kayıtlarındaki gürültüleri kolay ve verimli bir şekilde gidermeleri için tasarlanmış etkileyici bir programdır.
  • Farklı giderme modları için destek sunar.
  • Çok iyi organize edilmiş kullanıcı dostu bir arayüz ile donatılmıştır.
  • Sürükle ve bırak yöntemiyle ses dosyalarını yüklemenizi sağlar.
  • WAV, MP3, OGG ve WMA gibi farklı ses formatlarını destekler.
  • Çeşitli harici kaynaklardan gelen sesleri kaydetmenizi sağlamanın yanı sıra kayıt düzeyi, oynatma hızı ve zamanlayıcı gibi konularda da düzenleme yapmak için pek çok araçla donatılmıştır.

MAGIX SOUND FORGE Audio Cleaning Lab için Sistem Gereksinimleri: (MAGIX SOUND FORGE Audio Cleaning Lab‘ı ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 500 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Çift Çekirdekli işlemci veya üzeri.