MAGIX Samplitude Pro X4 Suite

MAGIX Samplitude Pro X4 Suite İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv15.2.0.382
Dosya Boyutu998 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi29 Ocak 2020
Binance

MAGIX Samplitude Pro X4 Suite İndirMAGIX Samplitude Pro X4 Suite, her türlü sesi kaydetmek ve düzenlemek için kullanılan etkileyici bir yazılımdır. Tüm özelliklere ve araçlara kolayca erişmenizi sağlayacak temiz ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Diğer bir Magix programı olan MAGIX Sound Forge Pro Suite 13‘ü de ücretsiz olarak sitemizden indirebilirsiniz.

Yeni bir projeye başlayacağınız zaman, her türlü müzik dosyasını ekleyebilir ve bunun dışında bir mikrofon yardımıyla yeni sesler kaydetme seçeneğiniz de vardır. Her bir parçayı düzenleyebilir ve bas efektlerini, yankıları ve gecikmeleri vs. kullanabildiğiniz gibi farklı efektler de uygulayabilirsiniz. Sesi ihtiyaçlarınıza uygun hale getirmenize izin verecek dört bant ekolayzırı arayüzünde bulundurur. Ayrıca bazı oynatma seçeneklerini de size sunuyor bu sayede herhangi bir değişiklik yapmadan önce parçayı dinleyebilirsiniz. Sonuç olarak MAGIX Samplitude Pro X4 Suite, her türlü ses malzemesini kaydetmek ve düzenlemek için kullanılabilecek etkileyici bir programdır.
Diğer ses düzenleme programları için Ses kategorimizi inceleyin.

MAGIX Samplitude Pro X4 Suite Özellikleri: (Aşağıda MAGIX Samplitude Pro Suite yazılımını ücretsiz indirdikten sonra karşılaşacağınız bazı göze çarpan özellikleri listeledik.)

  • Her türlü ses dosyasını kaydetmek ve düzenlemek için kullanılan etkileyici bir programdır.
  • Tüm özelliklere ve araçlara kolayca erişmenizi sağlayacak temiz ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.
  • Her bir parçayı düzenleyebilir ve bas efektlerini, yankıları ve gecikmeleri vs. uygulayabildiğiniz gibi farklı efektler de uygulayabilirsiniz.
  • Sesi gereksinimlerinize uygun hale getirene kadar düzenlemenize izin veren dört sekmeli bir ekolayzıra sahip.
  • Ses dosyalarınızı rakiplerine karşın hiçbir kalite kaybı olmadan hızlı ve kolayca düzenlemenize imkan sağlar.

MAGIX Samplitude Pro Suite Sistem Gereksinimleri: (MAGIX Samplitude Pro Suite ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gerekir.
Sabit Disk Alanı: 2 GB boş alan gerekir.
İşlemci: 1,5 GHz Intel Pentium işlemci veya daha üstü.