MAGIX Photostory 2021 Deluxe

MAGIX Photostory 2021 Deluxe İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv20.0.1.56
Dosya Boyutu1 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi29 Eylül 2020
Binance

MAGIX Photostory 2021 DeluxeMAGIX Photostory 2021 Deluxe ile aile kutlamalarında, tatillerde ve günlük hayatın eğlenceli anlarında en değerli fotoğraflarınızı animasyonlu slayt gösterilerine dönüştürebilirsiniz. Photostory Deluxe sayesinde arkadaşlarınız ve ailenizle en iyi anlarınızı çok daha etkileyici gösterin ve ölümsüzleştirin. Sevdiklerinize göstermek istediğiniz fotoğrafları ve anılarınızı göstermenin en iyi yolunu mu düşünüyorsunuz? Photostory kullanılarak hazırlanan bir slayt gösterisi anılarınızı anlatmak için en iyi yoldur. Anılarınızı yaratıcı fotoğraf efektleri ile slayt biçiminde sunabilir ekstra olarak üzerinde birçok değişiklik yapabilirsiniz. Slayt gösterinizi izleyicileriniz için daha da eğlenceli hale getirmenin en iyi yolu MAGIX Photostory ile size özel hazırlanmış araçları kullanmaktır. Diğer bir Grafik Tasarım programı olan Adobe Photoshop 2021‘i de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
Diğer Magix programları için Grafik Tasarım kategorimizi inceleyin.

MAGIX Photostory 2021 Deluxe Özellikleri: (Aşağıda, MAGIX Photostory Deluxe’ü yükledikten sonra karşılaşacağınız bazı özellikler bulunmaktadır. Özelliklerin sisteminizin performansına bağlı olarak değişebileceğini lütfen unutmayın.)

Panorama Storyboard

Yeni Panorama Storyboard, fotoğrafları ve videoları daha büyük ve daha net görüntüler ayrıca görünümü de özelleştirilebilir.

Resimli Story Sihirbazı

Photostory Wizard ile tek tıklama yaparak kolay bir şekilde animasyonlu slayt gösterileri oluşturabilirsiniz. Photostory, sizin için otomatik olarak geçişler, başlıklar ve efektler oluşturacaktır. Her seferinde farklı bir sonuç alırsınız – tatmin olana kadar tekrar tekrar yapabilirsiniz.

Yüksek çözünürlüklü önizleme görüntüleri

Benzer görünümlü fotoğraflarla çalışırken bile net bir görünüm sağlamanız için Panorama Story Panosu, Zaman Çizelgesi ve Medya Havuzundaki önizleme görüntüleri sürekli olarak yüksek çözünürlüklüdür.

Yeniden Tasarlanan Fotoğraf Gezgini

Yeniden tasarlanmış olan Fotoğraf Gezgini aracı artık fotoğraf kitaplığınızın klasörlerini net bir şekilde gösteriyor, böylece iş verimliliğinizi artırmış oluyorsunuz.

MAGIX Photostory Deluxe Sistem Gereksinimleri: (MAGIX Photostory Deluxe Ücretsiz İndirme işlemini başlatmadan önce, sisteminizin önerilen veya minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 4 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: Tam kurulum için 3 GB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium i3 Multi-Core veya daha üstü.