MAGIX Photostory 2020 Deluxe
5,00
Puan Verin: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Puan: 5,00 / 5 (4)
MAGIX Photostory 2020 Deluxe İndir - Windows 0

İşletim Sistemi:

Windows

Programın Dili:

Multilingual

Sürüm:

v19.0.1.16

RAR Şifresi:

programindirsene.com

MAGIX Photostory 2020 Deluxe İndir

Paul KELLERMAN
15 Eki 2019
Yorum Yok

MAGIX Photostory 2020 Deluxe İndirMAGIX Photostory 2020 Deluxe, HD / 4K kalitesinde fotoğraf albümleri oluşturmak için etkileyici bir programdır. Kullanıcıların anılarını tek bir karede fotoğraflaştırmalarını sağlar. Kullanıcılar fotoğraflara daha iyi yaratıcılık ve görünüm sağlamak için farklı metinler ekleyebilir. Program, çerçeveye 3D, HD, 4K ve daha fazlası gibi farklı format çıktıları sağlar. Ayrıca kullanıcılar daha iyi görünüm için fotoğraflarına görsel efektler de ekleyebilir. Dilerseniz diğer bir fotoğraf düzenleme programı olan Ashampoo Photo Converter 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

MAGIX Photostory 2020 Deluxe, farklı fotoğrafları güzel ve etkileyici görünümlü tek bir çerçeveye dönüştürür. Kullanıcılar yalnızca tüm görüntüleri birleştirmekle ve bir kolaj oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda görüntüleri tek bir platformda düzenleyip renkleri düzelterek, parlaklık, kontrast, doygunluk ve çok daha fazlası gibi görüntü efektlerini değiştirebilir. MAGIX Photostory tek bir tıklama ile görüntü rengini ve kalitesini artıran otomatik görüntü optimize edici gibi çeşitli özelliklerle donatılarak görüntüler için HDR efektlerini kullanma özelliğine sahiptir. Bilgisayar, tv, web, projektör ve daha pek çok cihaz dahil olmak üzere farklı cihazlar için Slayt Gösterisini destekler. Diğer fotoğraf düzenleme programları için Grafik Tasarım kategorimizi ziyaret edin.

MAGIX Photostory 2020 Deluxe’un Özellikleri: (MAGIX Photostory 2020 Deluxe‘u ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

 • Tüm araçlarla fotoğraf albümleri oluşturabilirsiniz.
 • Dahili fotoğraf düzenleyiciye sahiptir.
 • Görüntüler, videolar ve müzik için farklı formatları destekler.
 • Slayt gösterisine metin ekleyebilirsiniz.
 • Otomatik görüntü optimize ediciyi destekler.
 • Daha iyi sonuçlar için görüntü efektlerini ayarlayabilirsiniz.
 • Görüntülerde HDR efektlerini kullanabilirsiniz.

MAGIX Photostory 2020 Deluxe için Sistem Gereksinimleri: (MAGIX Photostory 2020 Deluxe‘u ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 1,5 GB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Dual Core işlemci veya üzeri.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Anonim

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?