MAGIX Movie Edit Pro 2020

MAGIX Movie Edit Pro 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv19.0.1.18
Dosya Boyutu926,5 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi3 Nisan 2020
Binance

MAGIX Movie Edit Pro 2020MAGIX Movie Edit Pro 2020, videolara görsel efektler, müzik ve bazı geçişler ekleyerek profesyonel montajlar yapmak için tasarlanmış kullanışlı bir programdır. Bu program, HDV‘leri, AVCHD‘leri ve aralarından seçim yapabileceğiniz daha birçok video formatını destekler. Programı açtığınız anda hemen yeni bir projeye başlayabilir veya çevrimiçi tanıtım videosunu izleyerek kullanıcı arayüzü hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Diğer bir video düzenleme programı olan MAGIX Movie Edit Pro 2019 Premium‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

MAGIX Movie Edit Pro 2020, parlaklık, kontrast, renk, bulanıklık ve netlik gibi video efektlerini videolarınıza uygulamanızı sağlar. Ayrıca birkaç hareket efekti ve bazı ses efektlerini de bu programla kolayca videolarınıza uygulayabilirsiniz. Başlığı özelleştirebilir, bölüm işaretleyicileri oluşturabilir ve bir ses karıştırıcısını da bu program sayesinde videolarınızda kullanabilirsiniz. Yapay bir hareket oluşturmak için ek dosyalar kullanılırken video kliplerin dört kata kadar yavaşlatılmasını sağlayan Dinamik Yavaş Hareket özelliğine de sahiptir. Düzenleme işlemini tamamladığınızda videoyu bir diske yakabilir veya dışa aktararak bilgisayarınızda depolayabilirsiniz. Sonuç olarak MAGIX Movie Edit Pro 2020, videoları düzenlemek veya aynı zamanda görsel efektler, müzik ve geçişler ekleyerek profesyonel montajlar oluşturmak için kullanılabilecek etkileyici bir programdır.
Diğer Magix programları için Video kategorimizi inceleyin.

MAGIX Movie Edit Pro 2020’nin Özellikleri: (Aşağıda, MAGIX Movie Edit Pro programını indirdikten sonra karşılaşacağınız bazı göze çarpan özellikleri listeledik.)

  • Video düzenlemesi yapmak; görsel efektler, müzik ve bazı şaşırtıcı geçişler ekleyerek profesyonel montajlar oluşturmanız için geliştirilmiş etkileyici bir program.
  • HDV‘leri, AVCHD‘leri ve aralarından seçim yapabileceğiniz daha birçok seçeneği destekler.
  • Parlaklık, kontrast, renk, bozulma ve netlik gibi video efektlerini videolarınıza eklemenize olanak sağlar.
  • Birkaç hareket efekti ve bazı ses efektleri kolayca videolarınıza uygulayabilir.
  • Video başlığını özelleştirebilir, bölüm işaretleyicileri oluşturabilirsiniz ayrıca bir ses karıştırıcısına da bu sürümde sahiptir.
  • Yapay bir hareket oluşturmak için ek dosyalar kullanılırken video kliplerin dört kata kadar yavaşlatılmasını sağlayacak Dinamik Yavaş Hareket özelliği de bu sürümde mevcuttur.

MAGIX Movie Edit Pro 2020 Sistem Gereksinimleri: (MAGIX Movie Edit Pro ücretsiz indirme işlemine başlamadan önce, PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gerekir.
Sabit Disk Alanı: 2 GB boş alan gerekir.
İşlemci: 2,4 GHz Intel Pentium işlemci veya daha üstü.