MAGIX Movie Edit Pro 2019 Premium

MAGIX Movie Edit Pro 2019 Premium İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm18.0.1.203
Dosya Boyutu586 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi18 Şubat 2020
Binance

MAGIX Movie Edit Pro 2019 Premium v18.0.1.203 İndirMAGIX Movie Edit Pro Premium 2019 videolarınızı düzenlemek için kullanılabilecek bir mükemmel bir programdır. Kolayca bazı hayranlık uyandıran görsel efektler, şaşırtıcı geçişler ve akılda kalıcı müziği ile profesyonel videolar oluşturabilirsiniz. MAGIX Movie Edit Pro Premium 2019‘u başlattığınızda, yeni projeyi başlatma veya çevrimiçi tanıtım videosu izleme seçeneğiniz olacaktır. Video düzenleme için bir video yükledikten sonra, parlaklık, renk, kontrast, keskinlik ve distorsiyon vb. gibi çeşitli video efektleri uygulayabilirsiniz ve 3D’de rotasyon, ayna, konum ve bozulma gibi hareket efektlerini de uygulayabilirsiniz. Bu program aynı zamanda eko, yankı, stereo ayırıcı, distorsiyon ve amplifikatör gibi bazı ses efektleri eklemenize izin verir. MAGIX Movie Edit Pro Premium 2019, video başlığınızı düzenlemenize ve bölüm işaretlerini oluşturmanıza olanak tanır. Bu program video kliplerin yavaşlatılmasına izin verecek Dinamik Yavaş Hareket özelliğine sahiptir. Videonuzu 4 kata kadar yavaşlatabilirsiniz. Video düzenlemeden memnun kaldığınızda, yakma veya dışa aktarma seçeneklerinden birisini tercih edebilirsiniz. Diğer bir video oluşturma ve düzenleme programı olan VSDC Video Editor Pro‘yu da deneyebilirsiniz.
Diğer video düzenleme programları için Video kategorimizi inceleyin.

MAGIX Movie Edit Pro Premium 2019’un Özellikleri: (Aşağıda, MAGIX Movie Edit Pro Premium 2019 ücretsiz indirme sonrasında karşılaşacağınız bazı göze çarpan özellikler vardır.)

  • Videolarınızı düzenlemek için kullanılabilecek etkileyici bir program.
  • İlham veren görsel efektler ekleyebilir.
  • Videolarınıza akılda kalıcı müzik ekleyebilir.
  • Videolarınıza çekici geçişler ekleyebilirsiniz.
  • Parlaklık, kontrast, renk, keskinlik ve bozulmayı ayarlayabilir.
  • Eco, stereo, yankı, ayırıcı, amplifikatör ve bozulma gibi ses efektleri eklemenizi sağlar.
  • Video başlıklarınızı düzenlemenizi sağlar.
  • Bölüm işaretçileri oluşturabilir.
  • Videonuzun 4 kez yavaşlatılmasına izin veren Dinamik Ağır Çekim özelliği var.

MAGIX Movie Edit Pro Premium 2019 için Sistem Gereksinimleri: (MAGIX Movie Edit Pro Premium 2019 ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 2 GB boş alan gereklidir.
İşlemci: 1 GHz Intel Pentium işlemci veya daha üstü.