MAGIX Fastcut Plus Edition 2019

MAGIX Fastcut Plus Edition 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv3.0.3.111
Dosya Boyutu670,5 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi20 Ocak 2020
Binance

MAGIX Fastcut Plus Edition 2019 İndirMAGIX Fastcut Plus Edition 2019, fotoğrafları, videoları ve ses parçalarını çevrimiçi olarak paylaşılabilecek kişisel filmlerinize birleştirmenizi sağlayan etkileyici bir programdır. İnsanlar genellikle değerli anlarını fotoğraflar, videolarda yakalarlar ve onları tek bir karede birleştirmeyi başaramazlarsa, insalarla paylaşmak istemezler. Bu gibi senaryolarda MAGIX Fastcut Plus Edition oldukça kullanışlıdır. Dilerseniz MAGIX’in diğer bir video düzenleme programı olan MAGIX Video Pro X 11‘i de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

MAGIX Fastcut Plus Edition 2019, fotoğraf ve videoları kişiselleştirilmiş filmlerde kolayca birleştirmenize ve bunlara özel film müzikleri eklemenize izin veren, basit, sezgisel ve kullanıcı dostu bir arayüz ile donatılmıştır. MAGIX Fastcut Plus Edition ile videoları ve fotoğrafları çok çeşitli kameralardan kopyalayabilir ve ardından bunları tek bir filme birleştirebilirsiniz. Ayrıca, klibin parlaklığını veya renklerini ses parçasıyla birlikte değiştirmenize, zamanda fotoğraflar veya videolar arasındaki geçişleri değiştirmenize ve her fotoğrafın ekran süresini değiştirmenize olanak sağlayan Manuel düzenleme penceresine geçmenizi sağlar. Kesin bir notla, MAGIX Fastcut Plus Edition’un fotoğrafları birleştirmenize sağlayan etkileyici bir program olduğunu söyleyebiliriz. Diğer video düzenleme programları için Video kategorimizi inceleyin.

MAGIX Fastcut Plus Edition 2019’un Özellikleri: (MAGIX Fastcut Plus Edition 2019‘u ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Fotoğrafları, videoları ve ses parçalarını kişisel filmlerinizle daha sonra çevrimiçi olarak paylaşabilmenizi sağlayan etkileyici bir programdır.
  • Fotoğrafları ve videoları kişiselleştirilmiş filmlerle kolayca birleştirmenize ve onlara özel film müzikleri eklemenizi sağlayan, basit bir arayüze sahiptir.
  • Video ve fotoğrafları çok çeşitli kameralardan kopyalayabilir ve daha sonra bunları tek bir filmde birleştirebilirsiniz.
  • Klibin parlaklığını veya renklerini değiştirmenize olanak sağlar.
  • Fotoğraflar veya videolar arasındaki geçişleri değiştirmenizi ve klipte görüntülenen her fotoğrafın görüntüleme süresini değiştirmenizi sağlar.

MAGIX Fastcut Plus Edition 2019 için Sistem Gereksinimleri: (MAGIX Fastcut Plus Edition 2019‘u ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 4 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 2 GB boş alan gerekir.
İşlemci: 2 GHz Intel Pentium işlemci veya üstü.