MAGIX ACID Pro 8

MAGIX ACID Pro 8 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm8.0.5
Dosya Boyutu577 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi11 Şubat 2020
Binance

MAGIX ACID Pro v8.0.5 İndirMAGIX ACID Pro 8, ses ve MIDI parçalarının düzenlenmesi, kaydedilmesi, birleştirilmesi ve ayrılması için kullanılabilecek çok kullanışlı ve en güçlü dijital ses yazılımıdır. İçe aktarma ve dışa aktarma özelliklerine sahiptir ve bunun dışında pek çok özelliğe sahiptir. En popüler özelliklerden biri de Acid Loops teknolojisidir ve etkileyici sanat eserleri üretmek için kaydırıcı meta veriler ile karakterize edilen 3000’den fazla döngü sunar. Bu program müzisyenler için özel olarak geliştirilmiştir ve kullanıcı arayüzü her türlü panel ve düğme ile donatılmıştır. Bu program, belirli bir işi nasıl tamamlayacağınızı öğretecek etkileşimli dersler içeriyor. Olağanüstü sonuçlar elde etmek için birden çok parçayı kaydetmenin yanı sıra solo kayıtlar da yapabilirsiniz. Bu program, dosyaları AIFF, WMA, AAC, 3GP, FLAC, OGG ve MPG gibi çeşitli dosya formatlarına aktarmanıza izin verir. Sonuçta ses dosyalarını düzenlemenize ve etiketlemenize olanak tanıyan bir impressiev multimedia yöneticisine de sahiptir. Ana pencerede herhangi bir ses parçasının frekans biçimini de görüntüleyebilirsiniz. Sonuç olarak MAGIX ACID Pro 8, ses ve MIDI parçalarını oluşturmak, kaydetmek, birleştirmek ve düzenlemek için kullanılabilecek çok kullanışlı bir programdır. Diğer bir video düzenleme programı olan MAGIX Vegas Pro‘yu da deneyebilirsiniz.
Diğer video düzenleme programları için Video kategorimizi inceleyin.

MAGIX ACID Pro 8’in özellikleri: (Aşağıda, MAGIX ACID Pro 8 ücretsiz indirme sonrasında yaşayacağınız bazı göze çarpan özellikler bulunmaktadır.)

  • Ses ve MIDI parçalarının oluşturulması, kaydedilmesi, karıştırılması ve aranjmanında kullanılabilen çok kullanışlı ve en güçlü dijital ses programıdır.
  • Pek çok kayıt ve içe aktarma modülüne sahiptir.
  • Loops teknolojisi var ve 3000’den fazla döngü seçeneği sunuyor.
  • Döngüler, etkileyici sanat eserleri üretmek için kaydırıcı meta veriler ile karakterize edilebilir.
  • Müzisyenler için özel olarak geliştirilen ve kullanıcı arayüzü, her türlü panel ve butonlar ile donatılmıştır.
  • Olağanüstü sonuçlar elde etmek için birden çok parçayı kaydetmenin yanı sıra solo kayıt da yapabilir.
  • Dosyaları AIFF, WMA, AAC, 3GP, FLAC, OGG ve MPG gibi çeşitli dosya formatlarına aktarmanızı sağlar.

MAGIX ACID Pro 8 için Sistem Gereksinimleri: (MAGIX ACID Pro 8 ücretsiz indirme işlemine başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 50 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: 1 GHz Intel Pentium işlemci veya daha üstü.