Magic DVD Ripper 2019

Magic DVD Ripper 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv10.0.1
Dosya Boyutu7,8 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi17 Ocak 2020
Binance

Magic DVD Ripper 2019 İndirMagic DVD Ripper 2019, DVD filmlerini sabit diske kopyalamanıza veya WMV, AVI, MP4 vb daha birçok formata dönüştürmenize yardımcı olmak için tasarlanmış çok kullanışlı ve güçlü bir programdır. Çok kısa sürede tamamlanacak olan basit bir kurulum işlemine sahiptir ve tamamlandıktan sonra kullanıcı dostu bir arayüz ile karşılaşacaksınız. Dilerseniz diğer bir disk yazma aracı olan Nero Platinum 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Magic DVD Ripper 2019 ‘da, DVD’ler için bir yedek oluşturmanız gerekiyorsa, tüm diski ya da sadece ana filmi kopyalamayı seçebilirsiniz. Aynı zamanda, bir DVD-9 diskini iki DVD-5 diskine bölmek için de kullanabilirsiniz, böylece filmin, menülerin ve ekstraların ilk diske kopyalanması sağlanırken, ana filmin geri kalanı DVD’de saklanır. Aynı zamanda birkaç klibi aynı anda işlemesi gereken herkes için çok kullanışlı olan bir toplu iş moduna sahiptir. Sonuçta Magic DVD Ripper, DVD filmlerini sabit diske kopyalamanıza veya WMV, AVI, MP4 vb daha birçok formata dönüştürmenize yardımcı olacak şekilde tasarlanmış çok kullanışlı ve güçlü bir programdır. Diğer disk araçları için Disk Araçları kategorimizi inceleyin.

Magic DVD Ripper 2019’un Özellikleri: (Magic DVD Ripper 2019‘u ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • DVD filmlerini sabit diske kopyalamanıza veya WMV, AVI, MP4 vb. formata dönüştürmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmış kullanışlı bir programdır.
  • Kısa sürede tamamlanacak olan basit bir kurulum işlemine sahiptir ve kurulduktan sonra kullanıcı dostu bir arayüzle karşılaşacaksınız.
  • Bir DVD-9 diskini iki DVD-5 diskine bölmek için de kullanılabilir, böylece filmin, menülerin ve ekstraların ilk diske kopyalanması sağlanır.
  • Aynı anda birkaç klip işlemek isteyen herkes için çok kullanışlı olan bir toplu iş moduna sahiptir.

Magic DVD Ripper 2019 için Sistem Gereksinimleri: (Magic DVD Ripper 2019‘u ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 10 MB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Dual Core işlemci veya üzeri.