KMSAuto Lite 1.3.6

KMSAuto Lite 1.3.6 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm1.3.6
Dosya Boyutu3,24 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi10 Şubat 2020
Binance

KMSAuto Lite 1.3.6 İndirKMSAuto Lite 1.3.6, Microsoft tarafından üretilen işletim sistemleri ve ofis programlarını ücretsiz olarak aktivasyon yapmanıza yarayan bir araçtır. Microsoft ürünleri çoğunlukla Türk kullanıcılar tarafından warez olarak kullanılıyor bunun sebebi çok açık dolar kuru ve ekstra olarak Microsoft ürünlerinin pahalı olması. Son dönemde Microsoft bu warez kullanım mevzusuna el atsa da hiçbir zaman bu sorununu çözebilecek gibi gözükmüyor. KMSAuto Lite 1.3.6 programı da tam bu noktada yardımımıza koşuyor programevreni.com üzerinden herhangi bir Microsoft ürününü indirdiniz ve kurdunuz ürün anahtarı vs. uğraşmanıza hiç gerek yok sitemizden KMSAuto Lite 1.3.6 programını indirip anında aktivasyon yapabilirsiniz.
Diğer windows sürümleri için Windows Dağıtımları kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

NOT: Eğer ki aktivasyon sırasında hata alırsanız güvenlik duvarı ve antivirüs programının pasif durumda olduğundan emin olun.

KMSAuto Lite 1.3.6’nın Özellikleri:

  • Sadece aktif durumda olmayan Microsoft ürünlerinde işe yarar.
  • Bilgisayarınızda halihazırda bir ürün aktifleştirilmiş ise programdaki o ürüne ait tuş kapalıdır. “Zorla yükle” seçeneğini belirlerseniz, tuşlar etkinleştirilenler de dahil olmak üzere tüm ürünler için açılır.
  • Ayarlar sekmesinde, KMS-Hizmetinin harici adresini belirleyebilirsiniz. Programa dahil edilen hizmet etkinleştirildiğinde başlatılmayacaktır.
  • Etkinleştirme 0xc004f074 kodu yüzünden başarısız olursa, güvenlik duvarınızın KMS-Hizmetinize bağlantıları engellemediğinden emin olun.
  • Zamanlayıcıda Windows yeniden aktivasyonu için bir görev oluşturma (bu amaçla programda özel bir sekme), daha sonra programın kendisini istediğiniz yere taşıyabilirsiniz, hatta tamamen kaldırabilirsiniz.
  • Program, .NET Framework‘ün herhangi bir sürümünün kurulu olduğu her cihazda çalışır.

Tam Sürüm Yapabildiği Microsoft Ürünleri: (Lütfen KMSAuto Lite 1.3.6 aracını bilgisayarınıza yüklemeden önce aktifleştirmek istediğiniz Microsoft ürününün aşağıdaki listede bulunduğundan emin olun.)

Windows Sürümleri:
Microsoft Windows XP, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 7, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows 8.1, Microsoft Windows 10, Microsoft Windows Server 2008, Microsoft Windows 2008 R2, Microsoft Windows 2012, Microsoft Windows 2012 R2.

Office Sürümleri:
Microsoft Office 2010, Microsoft Office 2013, Microsoft Office 2016 VL ürünlerini kolayca aktifleştirebilir.

Neler Yeni:
GVLK Anahtarları KMSAuto Lite 1.3.6 sürümüne eklendi.