Kaspersky Total Security 2021

Kaspersky Total Security 2021 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv21.0.44.1537
Dosya Boyutu175 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi27 Aralık 2020
Binance

Kaspersky Total Security 2021Kaspersky Total Security 2021, kullanıcıların çeşitli kötü amaçlı yazılımlara karşı korunmasına yardımcı olan güçlü bir Anti-Virüs yazılımıdır. Bu güvenlik programı Kaspersky tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Kullanıcı verilerini hem çevrimiçi hem de çevrimdışı modda güçlü bir biçimde korur. Temiz, kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ve bu yazılımı kullanabilmek için herhangi bir bilgisayar becerisine gerek yoktur. Bu güçlü araç, kullanıcıları kötü amaçlı yazılımlar, çeşitli trojanlar, Truva atları, arka kapılar, casus yazılımlar, tuş kaydediciler ve kimlik avı gibi farklı saldırılara karşı korur. Bu sürüme dosyaları, klasörleri, sürücüleri tarayabilen ve bilgisayardan virüsleri sizin isteğiniz doğrultusunda kaldırabilen bir akıllı tarayıcı eklenmiştir. Akıllı motoru ile herhangi bir şüpheli etkinliği kolayca tespit edip bilgisayardan kaldırabilir veya kullanıcıyı bu konuda uyarabilir. Diğer bir Kaspersky programı olan Kaspersky Anti-Virus 2021‘i de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Kaspersky Total Security 2021 ile maksimum güvenlik için önemli belgelerinizi, resimlerinizi, ses / video dosyalarınızı yedekleyebilir ve geri yükleyebilirsiniz. Ayrıca ebeveyn denetimi seçeneği sunar, böylece çocuklarınızın güvenliği ile ilgili endişelenmenize gerek kalmaz. Parola yöneticisi ile kullanıcılar tüm önemli kimlik bilgilerini tek bir yerde güvenli bir biçimdede saklayabilir. Ayrıca, gizlilik koruması ve çevrimiçi işlemler için bir web antivirüsü ile de donatılmıştır. Ek olarak, kullanıcılar tüm cihazlarını uzaktan tarayabilir ve verileri de şifreleyebilir. Sonuç olarak Kaspersky Total Security 2021, veri ve gizlilik koruması için eksiksiz bir pakettir ve kesinlikle tavsiye ediyoruz.
Diğer anti virüs yazılımları için Güvenlik Programları kategorimizi inceleyin.

Kaspersky Total Security 2021’in Özellikleri: (Kaspersky Total Security 2021’i ücretsiz olarak indirdikten sonra deneyimleyeceğiniz bazı dikkat çekici özellikler aşağıdadır.)

  • Kullanıcı dostu, temiz ve kolay bir arayüzü vardır.
  • En güncel bilgisayar korsanlığı saldırılarına karşı tam koruma sağlar.
  • Çevrimiçi ve çevrimdışı olarak korunmanızı sağlar.
  • Veri şifreleme özelliği ile maksimum koruma sağlar.
  • Tüm cihazların uzaktan taranmasını destekler.
  • My Kaspersky portalı ile otomatik güncelleme yapabilirsiniz.
  • Tam çevrimiçi koruma ile internet ortamında da sizi korur.
  • Önemli verileri ve bilgileri yedekleyebilir daha sonra geri yükleyebilir.

Kaspersky Total Security 2021 İçin Sistem Gereksinimleri: (Kaspersky Total Security 2021’i ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 512 MB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 180 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Duo-Core veya daha üstü işlemci gereklidir.