Kaspersky Total Security 2018

Kaspersky Total Security 2018 İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
Sürüm18.0.0.405
Dosya Boyutu174 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi1 Şubat 2020
Binance

Kaspersky Total Security 2018 İndirKaspersky Total Security 2018, kötü amaçlı yazılımları engellemek, online bankacılık sahtekarlıklarına karşı korumak ve çok çeşitli verileri şifrelemek için kullanılabilen tam özellikli bir güvenlik yazılımı çözümüdür. Bu araç, PC‘nizin en iyi performansı göstermesini sağlayacaktır. Çevrimiçi alışveriş veya İnternet‘te gezinirken kötü amaçlı yazılım tehdidi her zaman vardır ve bu tür durumlarda sizi korur. Kaspersky Total Security 2018, basit ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ve profesyonel değilseniz, kolayca kullanabilir ve farklı çevrimiçi tehditlere karşı kendinizi koruyabilirsiniz.

Arayüzün ana penceresi düzgün bir şekilde düzenlendi bu sayede Yedekleme veya Ebeveyn kontrollerine kolaylıkla erişebilirsiniz. Kaspersky Total Security 2018 ile dosyalarınızdan veya klasörlerinizden birinin virüs bulaştığını düşünüyorsanız, özel tarama yapabilirsiniz. Bu program ile kolayca yedekleme görevleri oluşturabilirsiniz, bu sayede PC’niz çöktükten sonra resimlerinize, belgelerinize, ses parçalarına ve videolara kolayca erişebileceğiniz anlamına gelir. Ebeveynlerin çocukların güvende olduğundan emin olmasını sağlayacak bir Ebeveyn Kontrolü bölümü de vardır. Bitdefender Total Security 2018‘i de deneyebilirsiniz.
Diğer antivirüs programları için sitemizin Güvenlik kategorisine göz atın.

NOT: Kaspersky Total Security 2018 programı hem x86 yani 32 bit hem de x64 bit sistemlerde sorunsuz ve sağlıklı bir şekilde çalışır.

Kaspersky Total Security 2018’in Özellikleri:

  • Kötü amaçlı yazılımları engellemek için kullanışlı bir programdır.
  • Online bankacılık sahteciliğine karşı sizi korur.
  • Çok çeşitli verileri şifreler.
  • Basit ve kullanıcı dostu bir arayüzü vardır.
  • Yedekleme veya Ebeveyn kontrollerine kolaylıkla erişebilir.
  • Dosyalarınızdan ve klasörlerinizden birine virüs bulaştığını düşünüyorsanız, özel taramalar yaparak bunu öğrenebilirsiniz.
  • Çocukların güvenli olmasını sağlayacak bir Ebeveyn Kontrolü bölümü vardır.

Kaspersky Total Security 2018 Sistem Gereksinimleri: (Kaspersky Total Security 2018 ücretsiz yüklemesini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 512 MB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 1 GB boş alan gereklidir.
İşlemci: 1 GHz Intel Pentium işlemci veya daha üstü.