Kaspersky Internet Security 2019

Kaspersky Internet Security 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv19.0.0.1088
Dosya Boyutu150,5 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi2 Mayıs 2020
Binance

Kaspersky Internet Security 2019 İndirKaspersky Internet Security 2019, bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlardan, virüslerden ve rootkitlerden vb. Korumak için kullanılabilecek çok kullanışlı bir programdır. Bu etkileyici güvenlik programı, bilgisayarlara Truva atlarına, virüslere, solucanlara, arkakapılara ve diğer çeşitli temel tehditlere karşı üstün koruma sağlar. Dilerseniz Kaspersky Internet Security‘in diğer bir sürümü olan Kaspersky Internet Security 2018‘i de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Kaspersky Internet Security 2019 hızlı ve basit bir kurulum sürecine sahip ve bu program tüm bileşenleri oluşturuyor ve kullanıcılara hiçbirini dışlama imkanı sunmuyor. Tüm ana modüllerin ana menüden büyük düğmelerle kolayca erişilebildiği yerlerde gezinmesi çok kolay olan kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan Kaspersky Internet Security, hedefi dikkate alarak seçilebilecek çeşitli tarama modları sunar. Tarama modları Tam Tarama, Hızlı Tarama ve Özel Tarama içerir. Tam Tarama, bilgisayarınızın her bölümünü ayrıntılı bir şekilde analiz eder ve Hızlı Tarama virüslerin yayılma ihtimalı yüksek kritik alanlara bakacaktır. Özel Tarama ise kullanıcının manuel olarak seçeceği dosyaları ve klasörü tarar.

Kaspersky Internet Security 2019‘u, kötü amaçlı yazılımlara karşı yalnızca temel koruma sağlayan Kaspersky Anti-virüs ile karşılaştırdığınızda, daha sonra çevrimiçi işlemleri yaparken finansal bilgileri güvenli bir kasada saklayan Güvenli Para gibi ek bir güvenlik sağlar. Korsanlardan gelen saldırıları engellemek için tasarlanmış iki yönlü bir güvenlik duvarı varken, şüpheli programların davranışlarını araştırarak zarar vermelerini önleyen başka bir araca da sahiptir. Ayrıca, yazarken tehlikeli keyloggerlara ve ekran yakalama uygulamasına karşı veri korumasını sağlayacak bir sanal klavye ile donatılmıştır. Hepsi bir Kaspersky Internet Security 2019 işletim sisteminde, güvenli bir web taraması sağlayacak çok kullanışlı bir programdır. Diğer antivirüs programları için Güvenlik kategorimizi inceleyin.

Kaspersky Internet Security 2019’un Özellikleri: (Kaspersky Internet Security 2019‘u ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlardan, virüslerden ve rootkit’lerden vb. Korumak için kullanılabilecek çok kullanışlı bir programdır.
  • Bilgisayarlara Truva atlarına, virüslere, solucanlara, arka kapılara ve diğer çeşitli web tabanlı tehditlere karşı üstün koruma sağlar.
  • Hızlı ve basit bir kurulum süreci vardır.
  • Hedefi göz önünde bulundurarak seçilebilecek çeşitli tarama modları sağlar.
  • Çevrimiçi işlemleri gerçekleştirirken finansal bilgileri güvenli bir kasada saklayan Güvenli Para Edin. özelliğine sahiptir.
  • Bilgisayar korsanlarının saldırılarını engellemek için tasarlanmış iki yönlü bir güvenlik duvarına sahiptir.
  • Yazarken tehlikeli keyloggerlara ve ekran yakalama uygulamasına karşı veri korumasını sağlayacak sanal bir klavyeyle donatılmıştır.

Kaspersky Internet Security 2019 için Sistem Gereksinimleri: (Kaspersky Internet Security 2019‘u ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 1 GB boş alan gerekir.
İşlemci: 1.66 GHz Intel Celeron işlemci.