Kaspersky Internet Security 2018

Kaspersky Internet Security 2018 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm18.0.0.405
Dosya Boyutu156,44 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi31 Ocak 2020
Binance

Kaspersky Internet Security 2018 İndirKaspersky Internet Security 2018, sizi İnternet ile ilgili tüm tehditlerden koruyacak ve daha güvenli bir internet deneyimine sahip olmanızı sağlayacak kullanışlı bir programdır. PC‘nizi Virüslerden, Solucanlardan, Rootkit‘lerden ve Trojanlardan koruyan üst düzey bir güvenlik programıdır. Kaspersky Internet Security 2018‘in çok basit ve hızlı bir kurulum süreci vardır ve bu araç tüm bileşenleri otomatik olarak ayarlayacaktır. Basit ve kolay bir kullanıcı arayüzü vardır ve ana modüller büyük tuşlar aracılığıyla ana menüden erişilebilir. Kaspersky Internet Security 2018, Tam Tarama, Hızlı Tarama, Özel Tarama ve Çıkarılabilir Sürücü Tarama seçenekleri olan çeşitli farklı tarama modlarına sahiptir. Tam Tarama, bilgisayarın her bir parçasını analiz eder ve tam kontrol için kullanılır. Hızlı Tarama modu sadece kritik parçaları ve en yaygın konumları tarar. Özel tarama modunda ise taramak istediğiniz klasör veya sürücüyü ve Çıkarılabilir Sürücüler Tarama modu harici diskleri değerlendirirsiniz. Diğer bir antivirüs yazılımı olan Avira Antivirus Pro 2018 programını da deneyebilirsiniz.
Diğer antivirüs yazılımları için Güvenlik kategorimize bakın.

NOTKaspersky Internet Security 2018 antivirüs yazılımı hem x86 yani 32 bit hem de x64 bit sistemlerde sorunsuz bir şekilde çalışır. Kurulum esnasında kafanızda herhangi bir soru işareti olmadan gönül rahatlığıyla kurabilirsiniz.

Kaspersky Internet Security 2018 Özellikleri:

  • İnternet ile ilgili tüm tehditlerden sizi korur.
  • Daha güvenli bir internet deneyimine sahip olmanızı sağlar.
  • PC’nizi virüslerden, solucanlardan, rootkit’lerden ve Truva atlarından korur.
  • Basit ve hızlı bir kurulum süreci vardır.
  • Arayüzde gezinmek kolay ve basittir.
  • 4 farklı tarama modu vardır.
  • Gizli keylogger’lara karşı veri koruması sağlamak için sanal bir klavyesi vardır.

Kaspersky Internet Security 2018 Sistem Gereksinimleri: (Kaspersky Internet Security 2018 ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 1 GB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Atom 1.6 GHz veya daha üstü.