Kaspersky Antivirüs 2018

Kaspersky Antivirüs 2018 İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
Sürümv18.0.0.405.0.3266.0
Dosya Boyutu153 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi17 Ocak 2020
Binance

Kaspersky Antivirüs 2018 İndirKaspersky Antivirüs 2018, Rus güvenlik şirketi Kaspersky tarafından geliştirilmekte olan bir bilgisayar güvenlik programıdır. Virüsleri, trojanları ve reklam yazılımlarını ortadan kaldırmanın yanı sıra, tespit etmek için geliştirilmiş harika ve kullanışlı bir anti-virüs yazılımıdır. Sisteminize, zarar verebilecek farklı web tabanlı tehditlerden korumak için de yararlıdır. Sisteminizi ve bilgisayarınızdan verileri çalabilecek tehditlere karşı sizi uyarır ve sizi güvende tutar. Kaspersky Anti-Virus 2018, PC korumasını sağlamak için gerçek zamanlı bir güvenlik koruması ve güvenlik hizmeti sağlar. Dilerseniz diğer bir antivirüs programı olan Kaspersky Internet Security 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Kaspersky Antivirüs 2018, basit ve hızlı bir kurulum işlemine sahiptir ve özelleştirme gerektirmez. Taramalara, virüs tanımlama güncellemelerine, raporlara ve karantinaya hızlı bir şekilde erişmenizi sağlayacak dört büyük ve düz düğme ile çok iyi organize edilmiş hoş görünümlü ve basit bir arayüze sahiptir. Kaspersky Anti-Virus 2018, Tam, Hızlı, Özel ve Çıkarılabilir Sürücü modu olan dört farklı tarama türünü destekler. Ayrıca kullanıcıların Windows Explorer’ın sağ tıklama menüsü üzerinden herhangi bir dosyayı, klasörü veya sürücüyü hızlı bir şekilde doğrulamalarını sağlayacak bağlamsal bir taramaya sahiptir. Kaspersky Anti-Virus 2018, pil ömrünü korumak ve herhangi bir performans düşüşü olmadan video oyunları oynamak için optimize edilebilir. Genel olarak Kaspersky Anti-Virus 2018, sisteminizi tüm dış tehditlerden korumanızı sağlayacak olan üst düzey bir güvenlik programıdır. Diğer antivirüs programları için Güvenlik kategorimizi inceleyin.

Kaspersky Antivirüs 2018’in Özellikleri: (Kaspersky Antivirüs 2018‘i ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Virüsleri tespit etmek ve ortadan kaldırmak için geliştirilmiş kullanışlı bir anti-malware aracı.
  • Sisteminizi, zarar verebilecek web tabanlı tehditlerden korur.
  • Gerçek zamanlı bir güvenlik görevlisi ve güvenlik hizmetlerine sahiptir.
  • Basit ve hızlı bir kurulum süreci vardır.
  • Hoş görünümlü ve basit bir arayüze sahiptir.
  • Tam, Hızlı, Özel ve Çıkarılabilir Sürücü modu olan dört farklı tarama türünü destekler.
  • Kullanıcıların herhangi bir dosyayı doğrulamalarını sağlayacak bağlamsal bir tarama yapabilir.
  • Batarya ömrünü korumak için optimize edilebilir.

Kaspersky Antivirüs 2018 için Sistem Gereksinimleri: (Kaspersky Antivirüs 2018‘i ücretsiz olarak indirmeye başladaman önce PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 1 GB boş alan gerekir.
İşlemci: 1 GHz Intel Pentium işlemci veya üstü.