Kali Linux 2018.2 x86 Bit ISO
5,00
Puan Verin: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Puan: 5,00 / 5 (1)
Kali Linux 2018.2 x86 Bit ISO İndir - Windows 0

İşletim Sistemi:

Windows

Programın Dili:

Multilingual

Sürüm:

2018.2 x86

RAR Şifresi:

programindirsene.com

Kali Linux 2018.2 x86 Bit ISO İndir

John ROCKEFELLER
05 Ağu 2018
Yorum Yok

Kali Linux 2018.2 x86 Bit ISO İndirKali Linux x86, bir Linux dağıtımıdır ve açık kaynak kodlu Linux platformuna geçiş yapmayı planlayan Windows kullanıcıları için kullanışlıdır. Kali Linux, diğer tüm Linux tabanlı işletim sistemleri gibi virüs ve kötü amaçlı yazılımlara karşı tam korumalıdır. Çok özelleştirilebilir ve birçok donanım bileşenini otomatik olarak yapılandırabilme özelliğine sahiptir. Kali Linux, güçlü VirtualBox sanallaştırma aracının yardımıyla Windows XP veya Windows 7 sanal makineleri tek bir tıklama ile anında yükleme yeteneğine sahiptir. Ayrıca, tek bir fare tıklamasıyla 300.000’den fazla yazılım paketini yüklemek için size kolaylık sağlar. Her WiFi üzerinden yazıcı veya grafik kartı için sürücüleri yüklemenizi sağlar. Kali Linux çok kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ve aslında çok özelleştirilebilir GNOME 3 masaüstü ortamıdır.

Üst kısımda ana menü, saat, takvim ve sistem tepsisi için bir alan bulunur. Sol kısım uygulamaları sizin oluşturduğunuz şekilde listeler. Kali Linux, GNOME Disk Yardımcı Programı, GNOME Terminali, Gedit metin editörü ve Tomboy notları gibi önceden yüklenmiş GNOME‘a dayanan programların çoğuna sahiptir. Önceden yüklenmiş tüm LibreOffice paketine de sahiptir ve ayrıca Firefox, Google Chrome web tarayıcılarına sahiptir. Sonuç olarak Kali Linux, tüm GNOME programları önceden yüklenmiş olan ve tüm Windows kullanıcılarının Linux işletim sistemine geçiş yapması için bir köprü görevi gören çok kullanışlı bir işletim sistemidir.
Diğer Linux işletim sistemleri için Linux Dağıtımları kategorimizi ziyaret edin.

NOT: Şuan indirmekte olduğunuz Kali Linux x86 yani 32 bit sürümdür, x64 bit sürüm indirmek için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Kali Linux 2018.2 x64 Bit ISO İndir

Kali Linux x86 özellikleri: (Aşağıda, Kali Linux ücretsiz indirildikten sonra yaşayacağınız bazı göze çarpan özellikler var.)

 • Linux işletim sisteminin bir dağıtımıdır.
 • Virüs ve trojan gibi tehditleri anında temizler.
 • Birçok donanım bileşenini otomatik olarak yapılandırabilir.
 • Windows XP / Windows 7 sanal makinelerini anında tek bir tıklamayla yükler.
 • Kolayca 300.000’den fazla yazılım paketi kurabilir.
 • Her WiFi üzerinden yazıcı ve grafik kartı için sürücüleri kurmanıza izin verir.
 • Kullanıcı dostu arayüzü vardır size zaman kazandırır.
 • Google Chrome ve Firefox web tarayıcıları ile güçlendirilmiştir.

Kali Linux x86 için Sistem Gereksinimleri: (Kali Linux ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

Bellek (RAM): 1GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 2GB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya daha üstü.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Anonim

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?