Joyoshare Media Cutter Pro 2019

Joyoshare Media Cutter Pro 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv3.1.0.42
Dosya Boyutu47,5 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi17 Ocak 2020
Binance

Joyoshare Media Cutter Pro 2019 İndirJoyoshare Media Cutter Pro 2019, video ve ses dosyalarını kolayca kesebilen bir video kesme aracıdır. Avi, Mp4, Rm, Mp3 vb. pek çok video ve ses formatını destekler. Kesinlik ve hassasiyetle güçlü video bölme araçlarına sahiptir. Kesmek ve bölmek dışında, bazı kullanıcılar için kullanışlı olan video dosyalarından da ses çıkarabilir. 60x hızlı özelliklere ve görüntü oluşturma hızına sahip olduğundan, tüm videolarda hata ve herhangi bir sorun olmadan yüksek kalitede çıktı. Dilerseniz diğer bir video düzenleme programı olan Wondershare Filmora 9‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Joyoshare Media Cutter Pro 2019, video ve sesi kaliteden ödün vermeden popüler veya çok kullanılan formatlara dönüştürebilir. Kullanıcılar birden fazla videoyu birleştirebilir ve benzersiz profesyonel yeni bir video oluşturabilir. Oluşturulan dosyayı Apple, Samsung, Oyun konsolları, Smart Tv ve benzeri pek çok çıktı aygıtında dışa aktarabilirsiniz. Tüm standart araç ve modüller ile donatılmıştır, kullanıcılar benzer bir fonksiyon uygulaması bulacaktır. Sadece onu diğerlerinden farklı kılan gelişmiş işlem ve işlemlere sahiptir. Desteklenen video formatları Mp4, Avi, Mpg, 3gp, Mkv, H.264, Vro vb. ve ses formatlarında ise MP3, M4A, Aac, Ac3, Ogg, Caf, Aiff, Ape, Flac, Wav ve birkaçını destekler. Kullanıcının iş akışını rahatsız etmemesi için düşük CPU kullanımı ile Windows ve Mac tabanlı işletim sistemi özelliklerine sahiptir ve sessiz çalışır. Diğer video düzenleme programları için Video kategorimizi inceleyin.

Joyoshare Media Cutter Pro 2019’un Özellikleri: (Joyoshare Media Cutter Pro 2019‘u ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Video ve sesleri kesebilir ve birleştirebilirsiniz.
  • Basit, kolay ve hızlıdır.
  • Sesleri video dosya formatlarından dönüştürebilirsiniz.
  • Tüm büyük ses ve video formatlarını destekler.
  • Farklı özellikler ve araçlara sahiptir.
  • Windows ve Mac plus’ı destekler.
  • Hafif CPU kullanımı sağlar.
  • Sezgisel kullanıcı arayüzü ile kurulum işlemini hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Joyoshare Media Cutter Pro 2019 için Sistem Gereksinimleri: (Joyoshare Media Cutter Pro 2019‘u ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 512 MB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 50 MB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Dual Core işlemci veya üzeri.