JetBrains WebStorm 2019

JetBrains WebStorm 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv2019.1.3
Dosya Boyutu200,4 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi20 Haziran 2020
Binance

JetBrains WebStorm 2019 İndirJetBrains WebStorm 2019, geliştiricilerin profesyonel bir IDE (Integrated Development Environment) ortamında kodlamaları için yaygın olarak kullanılan bir programdır. Angular, Reacts, Vue.js ve diğer kategorize edilmiş diller gibi çok sayıda ana dili destekler. Kodlamanızı hızlandırmak için uyarı ve hataları tanımlayan bir hata ayıklayıcıya sahiptir. Dilerseniz JetBrains’in diğer bir web tasarım programı olan JetBrains PhpStorm 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

JetBrains WebStorm 2019, geliştiricilerin zamandan kazanmalarına ve projelerini hızlı ve zamanında tamamlamalarına yardımcı olacak gelişmiş düzenleyiciler ve özelliklerle geliştirilmiştir. Özelliklerden bahsetmişken, şimdi gelişmiş javascript editörü, farklı çerçeve ve kütüphane desteğiyle büyük bir kütüphanesi bulunuyor. Çekirdek işlev kodlarını değiştirmeden kaynak kodunu inceleme, kodlama ve optimize etme yeteneğine sahiptir. Her yerden uzaktan dosya bağlamak ve görüntülemek için FTP protokollerini destekler. JetBrains WebStorm, en son güncellemede Koyu ve açık tema, Cyan, Gray dahil olmak üzere yeni UI temalarına sahiptir ve kendinizinkini oluşturabilirsiniz. Angular projelerinde kolay gezinme, geliştiricinin verimliliklerini artırmasına ve zaman çizelgelerini iyileştirmesine yardımcı olacaktır. Rahat kurulumu vardır ve özelliklerinden biri de kullanımı kolay bir grafiksel kullanıcı arayüzdür. Diğer web tasarım programları için Developer kategorimizi inceleyin.

JetBrains WebStorm 2019’un Özellikleri: (JetBrains WebStorm 2019‘u ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Profesyonel ve organize bir IDE ortamına sahiptir.
  • İstenilen saha kullanıcıları için kullanımı ve öğrenmesi kolaydır.
  • Gelişmiş özellikler ve araçlar içeren yeni güncellemeler içerir.
  • Yeni tema Koyu, Açık, Turkuaz, Gri tema içeriyor veya kendi temalarınızı yaratır.
  • Uzaktan bağlantı ve dosyaları görüntülemek için FTP protokollerini destekler.
  • Gelişmiş javascript editörüne sahiptir.
  • Farklı dillere ve çerçevenin geniş desteğine sahiptir.
  • Rahat kurulum ve özelliklerinden biri, kullanımı kolay bir grafiksel kullanıcı arayüzüdür.

JetBrains WebStorm 2019 için Sistem Gereksinimleri: (JetBrains WebStorm 2019‘u ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10.
Bellek (RAM): 512 MB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 300 MB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Dual Core işlemci veya üzeri.