JetBrains WebStorm 2018

JetBrains WebStorm 2018 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm2018 v3.5
Dosya Boyutu196 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi27 Mart 2020
Binance

JetBrains WebStorm 2018 İndirJetBrains WebStorm 2018, yazılımınızı çok kolay ve profesyonel bir şekilde geliştirmek için kullanabileceğiniz çok sayıda araç sağlayan çok güçlü bir entegre geliştirme programıdır. Bu program, etkileyici web siteleri oluşturmak için kod tamamlamanın yanı sıra çok sayıda web sitesi geliştirme teknolojisine destek sunar. Dilerseniz JetBrains‘in diğer bir webmaster programı olan JetBrains CLion 2018‘i sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

JetBrains WebStorm 2018, IntelliJ IDEA platformunda roota sahiptir ve HTML, CSS, JavaScript ve XML gibi geliştirme araçları sunar. Bu uygulama, kullanıcı dostu ve kapsamlı bir arayüze sahiptir ve farklı araçlara ve özelliklere hızlı ve kolay bir şekilde erişmenizi sağlar. Programda her bir aracın ve özelliğinin nerede olduğunu hatırlamanızı ve hatırlatmanızı gerektiren birçok aracı ve özelliği vardır. Programın ana penceresi menülerden, araç çubuklarından, navigasyon ve durum çubuklarından oluşup ayrıca editör ve araç pencereleri de vardır. Proje oluşturma süreci iki farklı şekilde gerçekleştirilebilir. Kaynak kodunu indirip WebStorm‘a ekleyebilir veya bir havuzu çoğaltabilir ve sahip olduğunuz kaynaklara dayanan bir proje oluşturabilirsiniz. JetBrains WebStorm 2018 ile büyük ve karmaşık iş yüklerini üstlenebilirsiniz, çünkü size çok sayıda proje yükleme ve ihtiyaç duyulduğunda aralarında geçiş yapma imkanı sunar. Hepsi bir arada JetBrains WebStorm 2018, bazı çekici web siteleri oluşturmanıza olanak tanıyan çok kullanışlı bir uygulamadır. Diğer webmaster programları için Developer kategorimizi inceleyin.

JetBrains WebStorm 2018’in özellikleri: (Aşağıda, JetBrains WebStorm’u ücretsiz indirken sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri bulunmaktadır.)

  • Yazılımınızı çok kolay ve profesyonel bir şekilde geliştirmek için kullanabileceğiniz geniş bir araç seti sağlayacan güçlü bir programdır.
  • Etkileyici web siteleri oluşturmak için kod tamamlamanın yanı sıra sayısız web geliştirme teknolojisine destek sunar.
  • IntelliJ IDEA platformunda Root‘a sahiptir ve HTML, CSS, JavaScript ve XML geliştirme araçlarını sunar.
  • Farklı araçlara ve özelliklere hızlı ve kolay bir şekilde erişmenizi sağlayıp, kullanıcı dostu ve kapsamlı bir arayüze sahiptir.
  • Programın ana penceresi menülerden, araç çubuklarından, navigasyondan ve durum çubuklarından oluşuyor.
  • Büyük ve karmaşık iş projelerini kaldırabilir.

JetBrains WebStorm 2018 için Sistem Gereksinimleri: (JetBrains WebStorm 2018‘i ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 200 MB boş alan gerekir.
İşlemci: 800 MHz Intel Pentium III veya üstü.