JetBrains RubyMine 2020

JetBrains RubyMine 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm v2020.1
Dosya Boyutu289,3 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi5 Mayıs 2020
Binance

JetBrains RubyMine 2020 İndirJetBrains RubyMine 2020, otomatik kod tamamlama, biçimlendirme ve CSS oluşturma gibi birçok kullanışlı özelliklere sahip etkileyici ve çok yönlü bir IDE’dir. Bu program, çeşitli temel araçları nedeniyle daha hızlı ve verimli olmanızı sağlar. Dilerseniz JetBrains’in diğer bir development programı olan JetBrains GoLand 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

JetBrains RubyMine 2020 editörlerin yanı sıra çok sayıda araca sahiptir ve projeleri bir IDE örneğinde açmanızı sağlar. Projedeki herhangi bir klasöre hızlı bir şekilde gidebilir ve IDE’den çıkmadan komut dosyaları çalıştırabilirsiniz. JetBrains RubyMine kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ve uygulamayı başlattığınızda size en uygun seçenekleri seçmenizi sağlayacak bir hoş geldiniz ekranı görüntüler. Yeni projeler oluşturmanızı veya tüm projeyi aynı anda bir IDE örneğinde açmanızı sağlar. Bu program ayrıca tüm özel RoR proje yapısı görünümlerini ve aynı zamanda hızlı bir şekilde hata ayıklama testi yapmayı da sağlıyor. Diğer development programları için Development kategorimizi inceleyin.

JetBrains RubyMine 2020’nin Özellikleri: (JetBrains RubyMine 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Otomatik kod tamamlama, biçimlendirme ve CSS oluşturma gibi birçok kullanışlı özelliklere sahip etkileyici ve çok yönlü bir IDE’dir
  • Çeşitli temel araçları nedeniyle daha hızlı ve verimli olmanızı sağlar.
  • Belirli sınıfları, dosyaları ve IDE ayarlarını değiştirebilirsiniz.
  • Yeni bir proje oluşturabilir, mevcut projeyi açabilir ve çalışmanıza devam edebilirsiniz.
  • Aynı anda birden fazla proje üzerinde de çalışabilirsiniz.
  • Proje oluşturulduktan sonra yeni Ruby sınıflarını, HTML dosyalarını veya TestUnit Test şablonlarını ekleyebilirsiniz.

JetBrains RubyMine 2020 için Sistem Gereksinimleri: (JetBrains RubyMine 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 500 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Çift Çekirdekli işlemci veya üzeri.