JetBrains RubyMine 2018

JetBrains RubyMine 2018 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm2018.2.2
Dosya Boyutu220 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi26 Haziran 2020
Binance

JetBrains RubyMine 2018 İndirJetBrains RubyMine 2018, kod tamamlama, söz dizimi vurgulama ve CSS oluşturma gibi bazı çok kullanışlı özelliklere sahip bir IDE‘dir. Üretken Web geliştirme için uygun bir ortam yaratması gereken tüm geliştiricilere özel olarak tasarlanmıştır. JetBrains RubyMine 2018, editörlerin yanı sıra çok çeşitli temel araçlara sahiptir, bu araçlarla daha hızlı ve daha üretken olmanıza yardımcı olacaktır. JetBrains RubyMine 2018 ile, üzerinde çalıştığınız tüm projeleri tek bir IDE örneğinde açabilirsiniz. Belirli sınıfları, IDE ayarlarını ve dosyalarını da arayabilirsiniz. Projenizdeki herhangi bir belgeye anında gidebilir ve komut dosyalarını çalıştırabilirsiniz.

Tüm bunlardan sonra, ilgilendiğiniz tuş haritasını ve renk şemasını seçmeniz önerilir. JetBrains RubyMine 2018, gereksinimlerinize en uygun seçeneği belirleyebileceğiniz bir Karşılama ekranı gösterecektir. Yeni bir proje oluşturabilir veya var olanı açmayı ve işi devam ettirmeyi seçebilirsiniz. Eş zamanlı olarak farklı projeler üzerinde çalışıyorsanız, projeyi kapatmak, programın sonuncu hariç olmak üzere çalıştığı pencereden çıkar. JetBrains RubyMine, üzerinde çalıştığınız tüm projeleri tek bir IDE örneğinde açmanıza olanak tanır. Bu sayede her sınıfı kolayca yönetebilir ve organize edebilir, şemasını oluşturabilir ve istediğiniz gibi dosyalayabilirsiniz. Ayrıca “Dosyaya Git” eylemini kullanarak projenizde istediğiniz herhangi bir klasöre anında geçiş yapabilmenizi sağlar. RubyMine 2018 ayrıca özel RoR proje yapısı görünümlerini de getiriyor ve hızlı bir şekilde komut dosyalarınızı hızlı bir şekilde ayıklayıp test etmenizi sağlıyor. Sonuç olarak RubyMine 2018 kod tamamlama, söz dizimi vurgulama ve CSS nesil gibi yararlı özelliklere sahip olan çok kullanışlı ve kapsamlı bir IDE paketidir. Diğer bir geliştirici programı olan JetBrains GoLand 2018’i de deneyebilirsiniz.
Diğer geliştirici araçları için Developer kategorimizi inceleyin.

JetBrains RubyMine 2018 Özellikleri: (Aşağıda, JetBrains RubyMine 2018’u ücretsiz olarak indirdikten sonrasında karşılaşacağınız bazı göze çarpan özellikler bulunmaktadır.)

  • Kod tamamlama, söz dizimi vurgulama ve CSS oluşturma gibi bazı çok kullanışlı özelliklere sahip ve kapsamlı bir IDE’dir.
  • Üretken Web geliştirme için uygun bir ortam yaratmaya ihtiyaç duyan tüm geliştiriciler için özel olarak tasarlanmıştır.
  • Çok çeşitli temel araçların yanı sıra editörler var ve bu araçlarla daha hızlı ve daha üretken olmanıza yardımcı olacak.
  • Üzerinde çalıştığınız tüm projeleri tek bir IDE örneğinde açabilirsiniz.
  • Belirli sınıfları, IDE ayarlarını ve dosyalarını da arayabilir.
  • Projenizdeki herhangi bir klasöre anında gidebilir ve komut dosyalarını çalıştırabilirsiniz.
  • Gereksinimlerinize en uygun seçeneği belirleyebileceğiniz bir Karşılama ekranı vardır.
  • Özel RoR proje yapısı görünümlerini getirir ve kısa sürede komut dosyalarınızı hızlı bir şekilde ayıklayıp test etmenizi sağlar.

JetBrains RubyMine 2018 için Sistem Gereksinimleri: (JetBrains RubyMine 2018’un ücretsiz yüklemesini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 250 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya daha üstü.