JetBrains Rider 2019

JetBrains Rider 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv2019.1.3
Dosya Boyutu468,1 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi25 Ocak 2020
Binance

JetBrains Rider 2019 İndirJetBrains Rider 2019, hata ayıklama araçlarına sahip olan harika bir kaynak kod editörüdür. Bu araç ile .NET uygulamaları, kütüphaneler, ASP.NET Core web projeleri ve Unity oyunları vb. geliştirebilirsiniz. Dilerseniz JetBrains’in diğer bir development programı olan JetBrains IntelliJ IDEA 2019 Ultimate‘i de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

JetBrains Rider 2019, Windows, macOS ve Linux vb. için geniş kapsamlı bir desteğe sahip çapraz platform uyumluluğuna sahiptir. Bu program, .NET geliştirmede kullanılan programlama dillerinin çoğunun desteğiyle birlikte gelir. Bu diller arasında C, VB.NET, ASP.NET, JavaScript, TypeScript, HTML, CSS ve SQL vb. yer almaktadır. Uygulamayı bilgisayarınıza kolayca dağıtabilmenizi sağlayan aerodinamik bir yükleyiciye ve çok iyi organize edilmiş ve sezgisel bir kullanıcı arayüze sahiptir. Kodları, kod çözücüyü, arama işlevlerini analiz etmek, hata ayıklamak, yeniden denetlemek ve sürüm kontrolü için çok kullanışlı bir motoru var. Kesin bir notta, JetBrains Rider 2019’un hata ayıklama araçlarına sahip olan etkileyici bir kaynak kod editörü olduğunu söyleyebiliriz. Diğer geliştirme programları için Development kategorimizi inceleyin.

JetBrains Rider 2019’un Özellikleri: (JetBrains Rider 2019‘u ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Hata ayıklama için araçları olan bir harika kaynak kod editörüdür.
  • .NET uygulamaları, kütüphaneler, ASP.NET Core web projeleri ile Unity oyunları vb. geliştirebilirsiniz.
  • Windows, macOS ve Linux vb. için kapsamlı bir destekle çapraz platform uyumluluğu elde ediyor.
  • .NET geliştirmede kullanılan programlama dillerinin çoğu için destekle birlikte gelir.
  • Programı bilgisayarınıza kolayca kurabilmenizi sağlayan aerodinamik bir yükleyiciye sahiptir.
  • Çok iyi organize edilmiş sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.
  • Sürüm analizinin yanı sıra kodları, kod çözücüyü, arama işlevlerini, hata ayıklama, yeniden düzenleme işlemlerini analiz etmek için çok kullanışlı bir motora sahiptir.

JetBrains Rider 2019 için Sistem Gereksinimleri: (JetBrains Rider 2019‘u ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

İşletim sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 4 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 500 MB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Dual Core işlemci veya üzeri.