JetBrains Rider 2018

JetBrains Rider 2018 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm2018.2 x64
Dosya Boyutu338 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi27 Şubat 2020
Binance

JetBrains Rider 2018 İndirJetBrains Rider 2018, en kapsamlı ve kullanışlı kaynak kod düzenleyicilerinden ve ayrıca hata ayıklama için kullanılan diğer araçlardan biridir. .NET programları ve kitaplıkları, ASP.NET Çekirdek web projesi ve Unity oyunlarını geliştirmek için eksiksiz araçlar sağlamak üzere geliştirilmiş IntelliJ ve ReSharper tabanlı bir IDE‘dir.

JetBrains Rider 2018, Visual Studio‘yla rekabet edebilen bir programdır ve Visual Studio‘ya göre bir büyük avantajı vardır ve bu, Windows, macOS ve Linux desteği ile çapraz platform uyumluluğudur. VB.NET, ASP.NET, JavaScript, TypeScript, HTML, CSS ve SQL gibi .NET geliştirmelerinde kullanılan programlama dillerinin çoğunu destekler. Çok kullanıcı dostu ve sezgisel bir arayüzü vardır. Kısa bir zaman içinde bu programın özelliklerine hakim olacaksınız ve gelişmiş kod editöründen her şeyi yönetebileceksiniz. Bu kodlar, bir decompilor, arama fonksiyonları ve navigasyon için sezgisel araçlar analiz etmek için çok kullanışlı bir motoru var. Ayrıca, Rider ve ana pencereden SQL ve veritabanı ile de çalışabilirsiniz. Diğer bir JetBrains ürünü olan JetBrains PyCharm Pro 2018.2‘yi de deneyebilirsiniz.
Diğer kod düzenleme araçları için Developer kategorimizi inceleyin.

JetBrains Rider 2018 Özellikleri: (Aşağıda, JetBrains Rider 2018 ücretsiz indirme sonrasında karşılaşacağınız bazı göze çarpan özellikler vardır.)

  • En kapsamlı ve kullanışlı kaynak kodu editörleri ve hata ayıklama için diğer araçlarının toplandığı bir yazılım paketidir.
  • .NET programları ve kütüphaneleri, ASP.NET Core web projesi ve Unity oyunlarını geliştirebilir.
  • Visual Studio‘ya göre büyük bir avantajı var ve bu da Windows, macOS ve Linux desteği ile çapraz platform uyumluluğu sağlamasıdır.
  • VB.NET, ASP.NET, JavaScript, TypeScript, HTML, CSS ve SQL gibi .NET geliştirmede kullanılan programlama dillerinin çoğunu destekler.
  • Çok kullanıcı dostu ve sezgisel bir arayüzü var.
  • Kodları, bir decompilor’ı, arama fonksiyonlarını ve navigasyon için sezgisel araçları analiz etmek için çok kullanışlı bir motoru var.
  • Ayrıca Rider ve ana pencereden SQL ve veritabanları ile çalışabilir.

JetBrains Rider 2018 için Sistem Gereksinimleri: (JetBrains Rider 2018’in ücretsiz yüklemesini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 4 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 300 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Çift Çekirdekli işlemci veya daha üstü.