JetBrains ReSharper Ultimate 2019

JetBrains ReSharper Ultimate 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv2019.1.1
Dosya Boyutu309,2 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi21 Haziran 2020
Binance

JetBrains ReSharper Ultimate 2019 İndirJetBrains ReSharper Ultimate 2019, birden fazla programlama dili, diller arası işlevsellik ve mevcut komut dosyalarını yeniden düzenleme desteği sunar. VB.NET, XAML, JavaScript, TypeScript, XML, HTML, CSS ve MSBuild vb. gibi çoklu komut dosyası dillerini destekler. Dilerseniz JetBrains’in diğer bir web tasarım programı olan JetBrains WebStorm 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

JetBrains ReSharper Ultimate 2019, desteklenen tüm diller için kod kalite analizine sahiptir ve bu, hataların hızlı bir şekilde gösterilmesine yol açarak olası çözümü sunar. Ayrıca proje bağımlılıklarını analiz edebilir ve derinlemesine karşılaştırma için tip bağımlılık diyagramlarını görselleştirebilirsiniz. Gezinme aracını, kod tabanınızdaki projeler, dosyalar, türler veya üyeler arasında geçiş yapmak için de kullanabilirsiniz. CSS seçicisini ve kontrol türünü belirtmek için yer tutucuları tanımlamak için kullanabileceğiniz geniş bir ek açıklama türleri koleksiyonu sağlar. Bul seçeneğini kullanabilirsiniz; kelimeleri veya kodun tamamını tanımlamanıza ve değiştirmenize yardımcı olabilir. Sonuçta JetBrains’te ReSharper Ultimate 2019, çoklu programlama dillerinin kullanımı için destek sağlayan etkileyici bir programdır. Diğer web tasarım programları için Developer kategorimizi inceleyin.

JetBrains ReSharper Ultimate 2019’un Özellikleri: (JetBrains ReSharper Ultimate 2019‘u ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Birden çok programlama dili, çapraz dil işlevselliği ve mevcut komut dosyalarını yeniden düzenleme desteği sağlar.
  • VB.NET, XAML, JavaScript, TypeScript, XML, HTML, CSS ve MSBuild vb. çoklu komut dosyası dillerini destekler.
  • Desteklenen tüm diller için kod hata analizine sahiptir ve bu da hataları hızlı bir şekilde belirlemeye neden olarak olası çözümü sunar.
  • Ayrıca proje bağımlılıklarını analiz edebilir ve derinlemesine karşılaştırma için tip bağımlılık diyagramlarını görselleştirebilirsiniz.
  • Gezinme aracını, kod tabanınızdaki projeler, dosyalar, türler veya üyeler arasında geçiş yapmak için de kullanabilirsiniz.
  • CSS seçicisini ve kontrol türünü belirtmek için yer tutucuları tanımlamak için kullanabileceğiniz geniş bir ek açıklama türü koleksiyonu sağlar.
  • Bul seçeneğini kullanmanız, kelimeleri veya kodun tamamını tanımlamanıza ve değiştirmenize yardımcı olabilir.

JetBrains ReSharper Ultimate 2019 için Sistem Gereksinimleri: (JetBrains ReSharper Ultimate 2019‘u ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 4 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 400 MB boş alan gerekir.
İşlemci: 2 GHz Intel Core 2 Duo veya üzeri.