JetBrains ReSharper Ultimate 2018

JetBrains ReSharper Ultimate 2018 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm2018.1.2
Dosya Boyutu168 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi29 Şubat 2020
Binance

JetBrains ReSharper Ultimate 2018 İndirJetBrains ReSharper Ultimate 2018, çoklu programlama dillerinin kullanımını destekleyen, var olan komut dosyalarını ve çapraz dil işlevselliğini işleyebilen çok kullanışlı bir programdır. VB.NET, XAML, JavaScript, TypeScript, CSS, HTML, APP.NET, ASP.NET MVC ve MS Build gibi çeşitli betik dillerini destekler. Bu Visual Studio uzantısı, kodların, işlevlerin ve yinelenen kod bölümlerini tanımlamak için harcanan zamandan büyük oranda kazanç sağlamanıza imkan sunar. Ayrıca desteklenen tüm diller için kod kalite analizini de ayrıntılı bir şekilde size sunuyor. Bu, olası bir çözümü sunmanın yanı sıra hataları da anında gösterir. Projeler, dosyalar, türler veya kod tabanlarınızdaki üyeler arasında geçiş yapmak için Gezinti aracını da kullanabilirsiniz. Belirli bir kod parçasına giderek, başvurulan derlemeleri yönetmenizi ve yönetmenizi sağlayan yerleşik bir decompiler’e sahiptir. Sonuç olarak JetBrains ReSharper Ultimate 2018, Visual Studio‘nun program geliştirme yeteneklerini geliştirmenizi sağlayacak çok kullanışlı bir eklentidir.
Diğer kod araçları için Developer kategorimizi inceleyin.

JetBrains ReSharper Ultimate 2018’in Özellikleri: (Aşağıda, JetBrains ReSharper Ultimate 2018 ücretsiz indirme işlemi sonrasında karşılaşacağınız bazı göze çarpan özellikler vardır.)

  • Birden çok programlama dilinin kullanımı için size destek sağlayacak kullanışlı bir programdır.
  • VB.NET, XAML, JavaScript, TypeScript, CSS, HTML, APP.NET, ASP.NET MVC ve MS Build gibi farklı betik dillerini destekler.
  • Kodun betiklerini, işlevlerini ve yinelenen bölümlerini tanımlamak için harcanan zamanı azaltmanızı sağlar.
  • Desteklenen tüm diller için kod kalitesi analizi var.
  • Projeler, dosyalar, türler veya kod tabanlarınızdaki üyeler arasında geçiş yapmak için Gezinme aracını kullanabilir.
  • Belirli bir kod parçasına giderek, başvurulan derlemeleri yönetmenizi ve görüntülemenizi sağlayan yerleşik bir decompiler var.

JetBrains ReSharper Ultimate 2018 için Sistem Gereksinimleri: (JetBrains ReSharper Ultimate 2018’u ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 400 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Core 2 Duo veya daha üstü.