JetBrains PyCharm Pro 2020

JetBrains PyCharm Pro 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv2020.1
Dosya Boyutu363 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi24 Nisan 2020
Binance

JetBrains PyCharm Pro 2020 İndirJetBrains PyCharm Pro 2020, herhangi bir Python dosyasını çalıştırmak için kullanılabilecek JavaScript, Django IDE ve HTML için destek sağlayan etkileyici bir IDE‘dir. Bu program, sorunları ortadan kaldırmak ve kullanıcılarına mükemmel bir performans sunmak için tasarlanmıştır. Dilerseniz JetBrains‘in diğer bir development programı olan JetBrains DataGrip 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

JetBrains PyCharm Pro 2020, JavaScript, CoffeeScript, Google App Engine ve daha birçoğu ile yazılmış kodları analiz edebilir. Kendi kod satırlarınızı yazmaya başlamadan önce bir tercüman ayarlamanız gerekir. Her şeyi ayarladıktan sonra arayüz sizi, çalışma alanına akıllıca yayılan özelliklerle karşılayacak. İstediğiniz dosyaları kolayca sürükleyebileceğiniz tüm kütüphanelere anında erişim sağlayan bir yan panele sahiptir. Bir web tarayıcısını açmadan kaynak kodunu sadece bağlantı adresini girerek görebilirsiniz. Bu program öğrenme amaçları veya içeriği analiz etmenin yanı sıra sorunları kontrol etmek için de çok kullanışlıdır. Sonuçta JetBrains PyCharm Pro 2020, herhangi bir Python dosyasını çalıştırmak için kullanılabilecek JavaScript, Django IDE ve HTML için destek sağlayan etkileyici bir IDE’dir. Diğer developer programları için Development kategorimizi inceleyin.

JetBrains PyCharm Pro 2020’nin Özellikleri: (JetBrains PyCharm Pro 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Herhangi bir Python dosyasını çalıştırmak için kullanılabilecek JavaScript, Django IDE ve HTML için destek sağlayan etkileyici bir IDE‘dir.
  • JavaScript, CoffeeScript, Google App Engine ve daha birçoğu ile yazılmış kodları analiz edebilir.
  • İstediğiniz dosyaları kolayca sürükleyebileceğiniz tüm kütüphanelere anında erişim sağlayan bir yan panele sahiptir.
  • Bir web tarayıcısını açmadan kaynak kodunu sadece bağlantı adresini girerek görebilirsiniz.
  • Öğrenme amaçları veya içeriği analiz etmenin yanı sıra sorunları kontrol etmek için de çok kullanışlıdır

JetBrains PyCharm Pro 2020 için Sistem Gereksinimleri: (JetBrains PyCharm Pro 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 8 /Windows  8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 500 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Çift Çekirdekli işlemci veya üzeri.