JetBrains PyCharm Pro 2019

JetBrains PyCharm Pro 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv2019.1.2
Dosya Boyutu300,3 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi24 Haziran 2020
Binance

JetBrains PyCharm Pro 2019 İndirJetBrains PyCharm Pro 2019, JavaScript, Django IDE ve HTML için destek sağlayacak çok güçlü bir yazılım geliştirme ortamıdır. Bu programın sunduklarından yararlanmak için sağlam bir bilgiye sahip olmanız gerekir. Python, CoffeeScript, JavaScript, Google App Engine ve daha birçok yerde yazılan kod satırlarını analiz etmenin yanı sıra, programın okuyabileceği özel programlama dilini bilmenize gerek yoktur. Dilerseniz JetBrains’in diğer bir web tasarım programı olan JetBrains DataGrip 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

JetBrains PyCharm Pro 2019, tüm özelliklerin çalışma alanına yayıldığı etkileyici ve sezgisel bir arayüze sahiptir. İstediğiniz dosyaları tüm yazıların yapıldığı alanın üzerine kolayca sürükleyebileceğiniz tüm mevcut kütüphanelere anında erişim sağlayacak bir yan paneli bulunmaktadır. Bu program, görsel öğelerden derinlemesine proje ile ilgili ayarlara yapılandırabileceğiniz seçeneklerin nefes kesici bir miktarı ile donatılmıştır. Sonuçta JetBrains PyCharm Pro 2019, size JavaScript, Django IDE ve HTML desteği sağlayacak çok güçlü bir entegre geliştirme ortamıdır. Diğer web tasarım programları için Developer kategorimizi inceleyin.

JetBrains PyCharm Pro 2019’un Özellikleri: (JetBrains PyCharm Pro 2019‘u ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • JavaScript, Django IDE ve HTML için size destek sağlayacak çok güçlü bir yazılım geliştirme ortamıdır.
  • Python, CoffeeScript, JavaScript, Google App Engine ve daha birçok yerde yazılan kod satırlarını analiz etmenin yanı sıra, programın okuyabileceği özel programlama dilini bilmenize gerek yoktur.
  • Tüm özelliklerin çalışma alanı boyunca yayıldığı etkileyici ve sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.
  • İstediğiniz dosyaları tüm yazıların yapıldığı alanın üzerine kolayca sürükleyebileceğiniz tüm mevcut kitaplıklara anında erişmenizi sağlayacak bir yan panele sahiptir.
  • Görsel unsurlardan derinlemesine proje ile ilgili ayarlara kadar yapılandırabileceğiniz seçeneklerin nefes kesici bir miktarı ile donatılmıştır.

JetBrains PyCharm Pro 2019 için Sistem Gereksinimleri: (JetBrains PyCharm Pro 2019‘u ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce, PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 512 MB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 1 GB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya üstü.