Sitemiz, GEÇİCİ OLARAK programindirsene.com adresinden programevreni.com adresine taşınmıştır.
JetBrains PyCharm Pro 2018 İndir
0,00
Puan Verin: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Puan: 0,00 / 5 (0)
JetBrains PyCharm Pro 2018 İndir - Windows 0

İşletim Sistemi:

Windows

Programın Dili:

Multilingual

Sürüm:

2018.2.2

RAR Şifresi:

programindirsene.com

JetBrains PyCharm Pro 2018 İndir

Theodore Bagwell
26 Ağu 2018
1 Yorum

JetBrains PyCharm Pro 2018 İndirJetBrains PyCharm Pro 2018, herhangi bir Python dosyasını çalıştırmak için kullanılabilecek Django IDE, HTML ve JavaScript desteği sağlayacak çok güçlü bir entegre geliştirme ortamıdır. Gördüğünüz tüm programlar ya da web siteleri, özelliklerin kusursuz şekilde işlev görmesinin yanı sıra, sorun riskini azaltmak için özel olarak yazılan binlerce kod satırına sahiptir. Bu program hakkında sağlam bir bilgiye sahip olmalısınız, böylece verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bu program Python, JavasScript, Google App Engine ve CoffeeScript vb. ile yazılan kod satırlarını kolayca okuyabilir ve analiz edebilir. Projeyi oluşturmak için tek yapmanız gereken, kaydetmek için isim ve konum içeren birkaç alanı doldurmaktır. Ayrıca proje tipini de belirtmeniz gerekmektedir. JetBrains PyCharm Pro 2018, çalışma alanı boyunca zekice ayarlanmış tüm özelliklere sahip bir arayüze sahiptir. Size mevcut kütüphanelere hızlı erişim sağlayacak bir yan panele sahiptir ve istediğiniz dosyaları yazının yapıldığı alanda sürükleyebilirsiniz. JetBrains PyCharm Pro 2018, görsel öğelerden derinlemesine projeyle ilgili ayarlara yapılandırabileceğiniz seçeneklerin nefes kesici bir miktarı ile donatılmıştır. Sonuç olarak JetBrains PyCharm Pro 2018, herhangi bir Python dosyasını çalıştırmak için kullanabileceğiniz Django IDE, JavaScript ve HTML desteği sağlayan çok kullanışlı bir programdır. Diğer bir JetBrains ürünü olan JetBrains CLion 2018‘i de deneyebilirsiniz.
Diğer kod araçları için Developer kategorimizi ziyaret edin.

JetBrains PyCharm Pro 2018’in Özellikleri: (Aşağıda, JetBrains PyCharm Pro 2018 ücretsiz indirme işlemi sonrasında karşılaşacağınız bazı göze çarpan özellikler vardır.)

 • Herhangi bir Python dosyasını çalıştırmak için kullanılabilecek Django IDE, HTML ve JavaScript desteği sağlayacak güçlü bir programdır.
 • Python, JavasScript, Google App Engine ve CoffeeScript vb. İle yazılan kod satırlarını kolayca okuyabilir ve analiz edebilir.
 • Projeyi oluşturmak için kaydedilecek adı ve yeri içeren birkaç alanı doldurarak işlerinizi hızlandırabilirsiniz.
 • Çalışma alanı boyunca zekice yayılmış olan tüm özelliklere sahip bir kullanıcı arayüzü var.
 • Görsel öğelerden derinlemesine projeyle ilgili ayarlara yapılandırabileceğiniz seçeneklerin nefes kesici bir miktarı ile donatılmıştır.

JetBrains PyCharm Pro 2018 için Sistem Gereksinimleri: (JetBrains PyCharm Pro 2018 ücretsiz indirme işlemine başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 512 Mb RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 300 Mb boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya daha üstü.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Anonim

  Yorumlar (1)

  1. fratt