JetBrains PyCharm Pro 2018

JetBrains PyCharm Pro 2018 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm2018.2.2
Dosya Boyutu249 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi26 Şubat 2020
Binance

JetBrains PyCharm Pro 2018 İndirJetBrains PyCharm Pro 2018, herhangi bir Python dosyasını çalıştırmak için kullanılabilecek Django IDE, HTML ve JavaScript desteği sağlayacak çok güçlü bir entegre geliştirme ortamıdır. Gördüğünüz tüm programlar ya da web siteleri, özelliklerin kusursuz şekilde işlev görmesinin yanı sıra, sorun riskini azaltmak için özel olarak yazılan binlerce kod satırına sahiptir. Bu program hakkında sağlam bir bilgiye sahip olmalısınız, böylece verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bu program Python, JavasScript, Google App Engine ve CoffeeScript vb. ile yazılan kod satırlarını kolayca okuyabilir ve analiz edebilir. Projeyi oluşturmak için tek yapmanız gereken, kaydetmek için isim ve konum içeren birkaç alanı doldurmaktır. Ayrıca proje tipini de belirtmeniz gerekmektedir. JetBrains PyCharm Pro 2018, çalışma alanı boyunca zekice ayarlanmış tüm özelliklere sahip bir arayüze sahiptir. Size mevcut kütüphanelere hızlı erişim sağlayacak bir yan panele sahiptir ve istediğiniz dosyaları yazının yapıldığı alanda sürükleyebilirsiniz. JetBrains PyCharm Pro 2018, görsel öğelerden derinlemesine projeyle ilgili ayarlara yapılandırabileceğiniz seçeneklerin nefes kesici bir miktarı ile donatılmıştır. Sonuç olarak JetBrains PyCharm Pro 2018, herhangi bir Python dosyasını çalıştırmak için kullanabileceğiniz Django IDE, JavaScript ve HTML desteği sağlayan çok kullanışlı bir programdır. Diğer bir JetBrains ürünü olan JetBrains CLion 2018‘i de deneyebilirsiniz.
Diğer kod araçları için Developer kategorimizi inceleyin.

JetBrains PyCharm Pro 2018’in Özellikleri: (Aşağıda, JetBrains PyCharm Pro 2018 ücretsiz indirme işlemi sonrasında karşılaşacağınız bazı göze çarpan özellikler vardır.)

  • Herhangi bir Python dosyasını çalıştırmak için kullanılabilecek Django IDE, HTML ve JavaScript desteği sağlayacak güçlü bir programdır.
  • Python, JavasScript, Google App Engine ve CoffeeScript vb. İle yazılan kod satırlarını kolayca okuyabilir ve analiz edebilir.
  • Projeyi oluşturmak için kaydedilecek adı ve yeri içeren birkaç alanı doldurarak işlerinizi hızlandırabilirsiniz.
  • Çalışma alanı boyunca zekice yayılmış olan tüm özelliklere sahip bir kullanıcı arayüzü var.
  • Görsel öğelerden derinlemesine projeyle ilgili ayarlara yapılandırabileceğiniz seçeneklerin nefes kesici bir miktarı ile donatılmıştır.

JetBrains PyCharm Pro 2018 için Sistem Gereksinimleri: (JetBrains PyCharm Pro 2018 ücretsiz indirme işlemine başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 512 MB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 300 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya daha üstü.