JetBrains PhpStorm 2020

JetBrains PhpStorm 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv2020.1
Dosya Boyutu300,3 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi26 Nisan 2020
Binance

JetBrains PhpStorm 2020 İndirJetBrains PhpStorm 2020, JetBrains IntelliJ IDEA platformuna dayalı olarak tasarlanmış ve JetBrains WebStorm’un neredeyse tüm özelliklerine sahip bir PHP programlama dili geliştirme programıdır. Bu program, diğer JetBrains IDE’leri gibi, geliştiricilere gelişmiş gezinme, yönlendirme, otomatik kod tamamlama, kod kalite analizi, sorun giderme ve artan verimlilik gibi özellikler sağlar. Dilerseniz JetBrains’in diğer bir development programı olan JetBrains PyCharm Pro 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

JetBrains PhpStorm 2020 ‘nin hızlı başlat paneli yeni bir proje oluşturmanıza, mevcut bir projeyi açmanıza, mevcut dosyalardan yeni bir proje oluşturmanıza, PhpStorm’un nasıl çalışacağını yapılandırmanıza, dokümanlara ve nasıl yapılıra erişmenize ve PhpStorm kopyanızı kaydetmenizi sağlar. Bu yazıda belirtildiği gibi, PhpStorm’un sunduğu çok şey var: Akıllı PHP kod editörü; HTML, CSS ve JavaScript düzenleyici; tüm büyük PHP çerçeveleri için destek; kod kalite analizi; tam WordPress desteği; VCS entegrasyonu; sıfır konfigürasyonlu hata ayıklama; çoğaltılmış kod detektörü; kod tamamlama; kod biçimlendirme; Dal, Blade ve Smarty şablon motoru. Diğer developer programları için Development kategorimizi inceleyin.

JetBrains PhpStorm 2020’nin Özellikleri: (JetBrains PhpStorm 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • JetBrains IntelliJ IDEA platformuna dayalı olarak tasarlanmış ve JetBrains WebStorm’un neredeyse tüm özelliklerine sahip bir PHP programlama dili geliştirme programıdır.
  • Veritabanı düzenleyicisini ve SQL’i destekler.
  • Tam WordPress desteği sunar.
  • Programın hızlı başlat paneli yeni bir proje oluşturmanıza, mevcut bir projeyi açmanıza, mevcut dosyalardan yeni bir proje oluşturmanıza, PhpStorm’un nasıl çalışacağını yapılandırmanıza, dokümanlara ve nasıl yapılıra erişmenize ve PhpStorm kopyanızı kaydetmenizi sağlar

JetBrains PhpStorm 2020 için Sistem Gereksinimleri: (JetBrains PhpStorm 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 8 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 500 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Çift Çekirdekli işlemci veya üzeri.