JetBrains PhpStorm 2018

JetBrains PhpStorm 2018 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm2018 v3.4
Dosya Boyutu230 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi28 Mart 2020
Binance

JetBrains PhpStorm 2018 İndirJetBrains PhpStorm 2018, geliştiricilere çalışmaları için gerekli tüm araçları sağlayan çok kullanışlı bir HTML, JavaScript ve PHP entegre geliştirme programıdır. Bu program IntelliJ IDEA platformunda geliştirilmiş, PhpStorm, PHP, CSS, PHP, JavaScript ve XML dosyalarını düzenlemek için doğru araçlara ihtiyaç duyan web geliştiricileri için özel olarak geliştirilmiş bir yazılımdır. Dilerseniz JetBrains‘in diğer bir Developer programı olan JetBrains Webstorm 2018‘i sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

JetBrains PhpStorm 2018, kullandıkları programlama dili ne olursa olsun, kullanıcıların kaynak kodunu değiştirmelerinin yanı sıra oluşturmalarına olanak tanır. Diğer IDE’ler gibi, yer imleri, yakınlaştırma, kesme noktaları ve kod tamamlama vb. Gibi temel özelliklerle birlikte gelir. Çalışmayı çok kolaylaştıracak Macrolar, kod analizi ve hızlı gezinme gibi çeşitli farklı özellikler içerir. Program ilk kez başlatıldığında, yeni bir proje oluşturmanız veya sadece mevcut bir projeyi açmanız gerekir. Ana pencerenin ledt panelinde bulunan Proje bölümüne gidin, ardından sağ tıklayın ve yeni bir dosya, dizin, PHP veya HTML dosyası açın. Bundan sonra yeni bir sekme açılır ve komut dosyalarınızı istediğiniz şekilde girmenize izin verir, ayrıca herhangi bir hata veya uyarı olup olmadığını görmek için bunları derlersiniz. Gelişmiş araçlara ana pencerenin altından erişilebilir ve bu gelişmiş araçlarla projenize çeşitli açılardan bakmanıza ve çeşitli tipik geliştirme görevlerine erişmenize olanak sağlarsınız. JetBrains PhpStorm 2018 sezgisel bir kullanıcı arayüzüne ve çok iyi organize edilmiş menülere sahiptir.

JetBrains PhpStorm 2018 ayrıca “Gezinme” menüsünü kullanarak belirli bir sınıfa, çizgiye, sembole veya özel bölgeye hızla gitmenizi sağlar. Yer imlerini ve devralınmış üyeleri de görüntüleyebilirsiniz. Senaryoları kısa sürede çalıştırmanıza yardımcı olan “Çalıştır” menüsüne sahiptir. Ayrıca tercüman seçeneklerini ve özel çalışma dizinini değiştirerek yapılandırmaları düzenleyebilir / hata ayıklayabilirsiniz. JetBrains PhpStorm 2018, çeşitli son teknoloji ürünlerle rekabet edebilecek çok kullanışlı, güvenilir bir programdır. Diğer webmaster programları için Developer kategorimizi inceleyin.

JetBrains PhpStorm 2018’in özellikleri: (JetBrains PhpStorm 2018’i ücretsiz indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Geliştiricilere çalışmaları için gerekli tüm araçları sağlayan çok kullanışlı bir HTML, JavaScript ve PHP geliştirme ortamı sunar.
  • PHP, CSS, PHP, JavaScript ve XML dosyalarını düzenlemek için doğru araçlara ihtiyaç duyan web geliştiricileri için özel olarak geliştirilmiştir.
  • Kullanıcıların, hangi programlama dilini kullandıklarına bakılmaksızın, kaynak kodunu oluşturmalarının yanı sıra değişiklik yapmalarını sağlar.
  • Yer imleri, yakınlaştırma, kesme noktaları ve kod tamamlama vb. Temel özelliklerle birlikte gelir.
  • Çalışmayı çok kolaylaştıracak Macrolar, kod analizi ve hızlı gezinme gibi çeşitli farklı özelliklere sahiptir.
  • Gelişmiş araçlara ana pencerenin altından erişilebilirsiniz.
  • “Gezinme” menüsünü kullanarak belirli bir sınıfa, çizgiye, sembole veya özel bölgeye hızlaca erişmenizi sağlar
  • Yer imlerini ve devralınmış üyeleri görüntüleyebilir.,

JetBrains PhpStorm 2018 için Sistem Gereksinimleri: (JetBrains PhpStorm 2018’i ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows XP / Windows  Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 250 MB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya üstü.