JetBrains IntelliJ IDEA Ultimate 2020
5,00
Puan Verin: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Puan: 5,00 / 5 (1)

İşletim Sistemi:

Windows

Programın Dili:

Multilingual

Sürüm:

v2020.1

RAR Şifresi:

programindirsene.com

JetBrains IntelliJ IDEA Ultimate 2020 İndir

Paul KELLERMAN
30 Nis 2020
Yorum Yok

JetBrains IntelliJ IDEA Ultimate 2020 İndirJetBrains IntelliJ IDEA Ultimate 2020, çalışmak istediğiniz programlama dilinden bağımsız olarak mobil uygulamaları ve çerçeveleri geliştirmek için kullanılan çok kullanışlı ve gelişmiş bir Java IDE’dir. Bazı modern teknolojilerle birlikte eksiksiz bir araç ve entegrasyon seti sunar. Dilerseniz JetBrains’in diğer bir development programı olan JetBrains WebStorm 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

JetBrains IntelliJ IDEA Ultimate 2020, desteklenen tüm diller ve çerçeveler için kod desteğinin yanı sıra web, kurumsal ve mobil çerçeve için de destek sağlar. C ++, IntelliJ IDEA olsun mobil uygulamaları geliştirmek için hangi programlama dilini seçtiğinizden bağımsız olarak, .NET, geliştirmeyi daha verimli hale getiren SQL Editor, UML Designer veya Bug Tracker Integration gibi kullanışlı araçlar ile birlikte gelir. Kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ve varsayılan olarak navigasyon araç çubuğunu ve mevcut tüm dosyaları görüntülemenizi sağlayan Proje görünümü bölümünü görüntüler. Programın sol panelinden erişilebilen bu bölümden tüm bileşenleri ve çeşitli uygulamaları geliştirmenizi sağlayan kütüphaneleri görüntüleyebilirsiniz. Sonuç olarak IntelliJ IDEA Ultimate 2020, çalışmak istediğiniz programlama dilinden bağımsız olarak mobil uygulamaları ve çerçeveleri geliştirmek için kullanılan çok kullanışlı ve gelişmiş bir Java IDE’dir. Diğer development programları için Development kategorimizi ziyaret edin.

JetBrains IntelliJ IDEA Ultimate 2020’nin Özellikleri: (JetBrains IntelliJ IDEA Ultimate 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

 • Çalışmak istediğiniz programlama dilinden bağımsız olarak mobil uygulamaları ve çerçeveleri geliştirmek için kullanılan çok kullanışlı ve gelişmiş bir Java IDE’dir.
 • Bazı modern teknolojilerle birlikte eksiksiz bir araç ve entegrasyon seti sunar.
 • Desteklenen tüm diller ve çerçeveler için kod desteğinin yanı sıra web, kurumsal ve mobil çerçeve için de destek sağlar.
 • Kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.
 • Programın sol panelinden erişilebilen Proje bölümünden tüm bileşenleri ve çeşitli uygulamaları geliştirmenizi sağlayan kütüphaneleri görüntüleyebilirsiniz.

JetBrains IntelliJ IDEA Ultimate 2020 için Sistem Gereksinimleri: (JetBrains IntelliJ IDEA Ultimate 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 700 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Çift Çekirdekli işlemci veya üzeri.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Anonim

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?