JetBrains GoLand 2020

JetBrains GoLand 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv2020.1
Dosya Boyutu295,3 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi4 Mayıs 2020
Binance

JetBrains GoLand 2020 İndirJetBrains GoLand 2020, Go geliştiricileri için tasarlanmış etkileyici bir platformlar arası IDE’dir. Bu program kullanıcılara go kodlarını okuma, yazma ve düzenleme olanağı sağlar. Tek adımlı geri alma ve akıllı kod tamamlama özellikleri ile hata tespitinin yanı sıra düzeltmeler, anlık ve güvenli refrakterler için öneriler içerir. Dilerseniz JetBrains’in diğer bir development programı olan JetBrains IntelliJ IDEA Ultimate 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

JetBrains GoLand 2020‘nin kodlar arasında gezinirken bildirimlere veya türlere göre uygulanan arabirimlere anında geçiş yapmanıza olanak tanıyan kullanışlı bir arayüzü vardır. Türler, dosyalar veya diğer semboller arasında hızlıca geçiş yaparak iş verimliliğinizi artırabilirsiniz. Uygulamalarınızı anında çalıştırmanıza ve sorunları tespit etmenize olanak tanıyan birçok kullanışlı araçla donatılmıştır. Dışarıdan eklentiler kurmanıza veya yapılandırmanıza gerek olmadan testleri kolayca yapıp hata ayıklayabilir ve uygulamalarınızı IDE’de test edebilirsiniz. Testlerinizde önemli olan hiçbir şeyi kaçırmamanızı sağlayan yerleşik bir kod denetleme aracı da bu sürümde bulunmaktadır. Sonuçta JetBrains GoLand 2020, Go geliştiricileri için tasarlanmış etkileyici bir platformlar arası IDE‘dir. Diğer development programları için Development kategorimizi inceleyin.

JetBrains GoLand 2020’nin Özellikleri: (JetBrains GoLand 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Go geliştiricileri için tasarlanmış etkileyici bir platformlar arası IDE’dir. Bu program go kodlarını okumayı, yazmayı ve düzenlemeyi sağlar.
  • Tek adımlı geri alma ve akıllı kod tamamlama ile hata tespitinin yanı sıra düzeltmeler, anlık ve güvenli refrakterler için öneriler içerir.
  • Türler, dosyalar veya diğer semboller arasında geçiş yapabilirsiniz.
  • Uygulamalarınızı çalıştırmanıza ve hatalarını ayıklamanıza olanak tanıyan bazı kullanışlı araçlarla donatılmıştır.
  • Eklentiler veya yapılandırma çabaları olmadan testleri kolayca yapıp hata ayıklayabilir ve uygulamalarınızı IDE’de test edebilirsiniz.
  • Testlerinizde önemli olan hiçbir şeyi kaçırmamanızı sağlayan yerleşik bir kod kapsamı aracına sahiptir.

JetBrains GoLand 2020 için Sistem Gereksinimleri: (JetBrains GoLand 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 500 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Çift Çekirdekli işlemci veya daha üzeri.