JetBrains GoLand 2019

JetBrains GoLand 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv2019.1.3
Dosya Boyutu230,2 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi22 Haziran 2020
Binance

JetBrains GoLand 2019 İndirJetBrains GoLand 2019 kodu okumayı, yazmayı ve değiştirmeyi kolaylaştıran etkileyici bir programdır. Hata algılama ve düzeltmeler için öneriler gibi çeşitli özelliklere ve çeşitli araçlara sahiptir. Hızlı, kolay ve güvenilir oluşturma için kolayca geri alma işlevi vardır. Kullanıcı Windows, tipler, dosyalar ve semboller arasında geçiş yapabilir. Programınızı çalıştırmak ve hata ayıklamak için güçlü gelişmiş yerleşik modüllere sahiptir. Dilerseniz JetBrains’in diğer bir web tasarım programı olan JetBrains ReSharper Ultimate 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

JetBrains GoLand 2019, kodlayıcıların konfor seviyesini ve esnekliğini sağlamak için oldukça farklı araçları destekler. Kullanıcının kodunu ve hatayı analiz etmesine yardımcı olan kod okumayı destekler. Ayrıca fazla kodlama ve geliştirme için bir dizi yerleşik araç ekleyebilen bir IntelliJ ekosistem eklentisine sahiptir. Kullanıcıların konfor platformuna bağımlı olan bir Terminali vardır, kullanıcı lineer komut satırı veya PowerShell ile veya hatta bash ile çalışabilir. GoLand, SQL programlama sırasında canlı veritabanına bağlanmak ve komutları ve ayrıca tarayıcı ve ihracat verilerini çalıştırmak için bir veritabanı aracına sahiptir. Hızlı kurulum işlemine sahiptir ve özelliklerinden biri de kullanımı kolay bir grafik arayüzdür. Diğer web tasarım programları için Developer kategorimizi inceleyin.

JetBrains GoLand 2019’un Özellikleri: (JetBrains GoLand 2019‘u ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • İstenilen alan kodlayıcıları için kullanımı ve öğrenimi kolaydır.
  • Profesyonel ve verimli kodlama ortamı sağlar.
  • Çoklu veritabanı oluşturmak ve veritabanı dosyalarını almak oldukça kolaydır.
  • Farklı kullanıcıların istekleri için farklı ayar ve araçlara sahiptir.
  • Kısayollar, kullanıcıların iş akışını düzenlemek ve artırmak için desteklenir.
  • SQL programcıları için bir veritabanı aracına sahiptir.
  • Hızlı kurulum işlemine sahiptir ve diğer bir özelliği, kullanımı kolay bir grafiksel kullanıcı arayüzdür.

JetBrains GoLand 2019 için Sistem Gereksinimleri: (JetBrains GoLand 2019‘u ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 250 MB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Dual Core işlemci veya üzeri.