JetBrains GoLand 2018

JetBrains GoLand 2018 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm2018.2.2
Dosya Boyutu188 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi30 Mart 2020
Binance

JetBrains GoLand 2018 İndirJetBrains GoLand 2018, yeni bir ticari IDE olarak kabul edilen GoLand‘in en son sürümüdür. Bu yazılım Go Geliştirme için ergonomik bir ortam sunuyor. Bu yeni sürümle IntelliJ platformunu Go Language için özel araçların programlanmasını ve entegrasyonunu kullanarak kolayca genişletebilirsiniz. Kodu analiz edip, semboller arasındaki ilişkiyi araştırmak gibi yararlı özelliklerle beraber geliyor. Kod okumayı daha kolay hale getiriyor, kod tamamlama ve hızlı gezinme imkanı da sağlıyor. Yeni eklenen Ergonomik tasarımı ile statik kodların analizini daha kolay ve keyifli hale getirir. Bunun içinde Performer‘ın dinlenme, kapak araçları, özel debugger ve sürüm kontrol entegrasyonu gibi bazı entegre araçları var. IDE ile kendiniz için kısmi bir kod oluşturabilirsiniz. İçinde IDE, platforma bağlı bir iç terminal ile inşa edilmiştir. Uzak, Güç kabuğu veya bash ve ayrıca bir lineer komut satırı ile de çalışabilirsiniz. ALT + F12 tuşlarına bastığınızda, terminali arayacak ve herhangi bir IDE‘yi bırakmadan tüm komutları çalıştıracaktır. Diğer bir geliştirme aracı olan JetBrains ReSharper Ultimate 2018‘i de deneyebilirsiniz.
Diğer geliştirme araçları için Developer kategorimizi inceleyin.

JetBrains GoLand 2018’in Özellikleri: (Aşağıda, JetBrains GoLand 2018 ücretsiz indirme işlemi sonrasında karşılaşacağınız bazı göze çarpan özellikler vardır.)

  • Yepyeni bir ticari IDE sürümüdür.
  • Go Geliştirme için ergonomik bir ortam sunar.
  • IntelliJ platformunu, Go Language için özel araçların programlanmasını ve entegrasyonunu kullanarak kolayca genişletebilir.
  • Kodu analiz etme ve semboller arasındaki ilişkiyi arama gibi yararlı pek çok yararlı özellikle donatılmış bir program.
  • Kod tamamlama ve hızlı gezinme sağlar bu sayede zamandan tasarruf edersiniz.
  • Statik kodların analizini daha kolay ve keyifli bir hale getirir.
  • IDE ile kendiniz için kısmi bir kod oluşturabilirsiniz.
  • Uzak, Güç kabuğu veya bash ve ayrıca bir lineer komut satırı ile çalışabilir.

JetBrains GoLand 2018 için Sistem Gereksinimleri: (JetBrains GoLand 2018 ücretsiz yüklemesini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 1 GB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium III veya daha üstü.