JetBrains DataGrip 2020

JetBrains DataGrip 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv2020.1
Dosya Boyutu352,7 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi20 Nisan 2020
Binance

JetBrains DataGrip 2020JetBrains DataGrip 2020, veritabanınızı yönetmenizi ve SQL sunucunuzu geliştirmenizi sağlayan etkileyici bir programdır. Bu kullanışlı program, size çeşitli özellikler sunarak üretkenliğinizi artıracaktır. Dilerseniz Jetbrains DataGrip 2020‘nin eski sürümü olan JetBrains DataGrip 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

JetBrains DataGrip 2020, birden çok veritabanına bağlanmanıza, bunları keşfetmenize ve gereksinimlerinize göre düzenlemenize olanak tanıyan gelişmiş bir IDE‘dir. Gelişmiş kullanıcıların güvenebileceği çok sayıda karmaşık işlevi içeren basit ve aynı zamanda şık bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Bu program MySQL, PostgreSQL, Oracle, Sybase, SQLite, Microsoft SQL Server ve DB2 gibi çeşitli veritabanlarına bağlanabilir. Bu program, sunucu geliştiricileri ve veritabanı yöneticileri gibi profesyoneller için geliştirilmiştir. Bazı kullanışlı ipuçları sağlayabilecek eksiksiz bir yardım kılavuzuna sahiptir. Bu program ile ayrıca sütunlar, satırlar ve tablolar gibi farklı nesneler için kod parçaları da oluşturabilirsiniz. Sonuç olarak JetBrains DataGrip 2020, veritabanınızı yönetmenizi ve SQL sunucunuzu geliştirmenizi sağlayan etkileyici bir programdır. Diğer geliştirici programları için Development kategorimizi inceleyin.

JetBrains DataGrip 2020’nin Özellikleri: (JetBrains DataGrip 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Veritabanınızı yönetmenizi ve SQL sunucunuzu geliştirmenizi sağlayan etkileyici bir programdır.
  • Çeşitli özellikler sunarak üretkenliğinizi arttırır.
  • Birden çok veritabanına bağlanmanıza, bunları keşfetmenize ve gereksinimlerinize göre düzenlemenize olanak tanıyan gelişmiş bir IDE‘dir.
  • Gelişmiş kullanıcıların güvenebileceği çok sayıda karmaşık işlevi bir araya getiren basit, anlaşılır ve aynı zamanda şık bir kullanıcı arayüzü sunar.
  • MySQL, PostgreSQL, Oracle, Sybase, SQLite, Microsoft SQL Server ve DB2 gibi çeşitli veritabanlarına bağlanabilirsiniz.
  • Size bazı kullanışlı ipuçları sağlayabilecek eksiksiz bir yardım kılavuzuna sahiptir.
  • Sütunlar, satırlar ve tablolar gibi farklı nesneler için kod parçaları oluşturabilirsiniz.

JetBrains DataGrip 2020 için Sistem Gereksinimleri: (JetBrains DataGrip 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 8 / 8.1 / 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 500 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Çift Çekirdekli işlemci veya üzeri.