JetBrains DataGrip 2019

JetBrains DataGrip 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv2019.1.3
Dosya Boyutu288,8 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi23 Haziran 2020
Binance

JetBrains DataGrip 2019 İndirJetBrains DataGrip 2019, SQL (Structured Query Language) geliştirmek için kullanılan etkileyici bir programdır. DataGrip, kullanıcı için entegre ve gelişmiş bir ortam sağlayarak farklı özelliklere ve araçlara sahiptir. Ayrıca Sorgunuzu farklı bir şekilde yürütmenize olanak sağlayan Akıllı Sorgu Konsolu özelliğine de sahiptir. Bu özellik kodlarınızdaki hatayı tanımladığında, uygulama size sorgularınız için doğru kod sözdizimini önerir. Dilerseniz JetBrains’in diğer bir web tasarım programı olan JetBrains ReSharper Ultimate 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

JetBrains DataGrip 2019, sorgunun ve veritabanı motorunun çalışmasını uzun süre sağlayabileceğiniz bir proje yapabilmenizi sağlar. Ayrıca, metne duyarlı kodu herhangi bir hata olmadan tamamlayabilmeniz için kod tamamlamayı da kullanabilirsiniz. Ayrıca, SQL Sorgu Parametrelerinin yürütülmesini destekler ve ek parametre kalıpları eklemek için erişim sağlar. DataGrip, tüm kodları SQL kodlarında mükemmel şekilde değiştirirken tüm referansları çözmek için bir çoğaltma faktörü sağlar. Değişkenin adını değiştirdiğinizde, herhangi bir hata oluşturmadan dosyanızda kolayca ve anında güncellenir. Aynı zamanda işiniz için iyi bir ortam sağlar. Hızlı bir kurulum süreci vardır ve özelliklerinden biri de kullanımı kolay bir grafiksel kullanıcı arayüzdür. Diğer web tasarım programları için Developer kategorimizi inceleyin.

JetBrains DataGrip 2019’un Özellikleri: (JetBrains DataGrip 2019‘u ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • SQL (Yapısal Sorgu Dili) geliştirmek için kullanılan programlardan biridir.
  • Kullanıcı için entegre ve gelişmiş bir ortam sağlar.
  • Yerleşik farklı özelliklere ve araçlara sahiptir.
  • Editör kodu için bir alan sağlar.
  • Sorgunuzu farklı bir şekilde yürütmenize olanak sağlayan Akıllı Sorgu Konsoluna sahiptir.
  • Kodlarınızdaki hatayı tanımladığında, program size sorgularınız için doğru kod sözdizimini önerir.
  • Metne duyarlı kodu herhangi bir hata olmadan tamamlayabilmeniz için kod tamamlamayı da akıllıca kullanabilirsiniz.
  • Aynı zamanda işiniz için iyi bir ortam sağlar.
  • Hızlı bir kuruluma sahiptir ve özelliklerinden biri de kullanımı kolay bir grafiksel kullanıcı arayüzüdür.

JetBrains DataGrip 2019 için Sistem Gereksinimleri: (JetBrains DataGrip 2019‘u ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows  7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 500 MB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Dual Core işlemci veya üzeri.