JetBrains CLion 2018

JetBrains CLion 2018 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm3.2
Dosya Boyutu296,3 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi20 Haziran 2020
Binance

JetBrains CLion 2018 İndirJetBrains CLion 2018, C++ için kodlama yaparken verimliliği artıracak kullanışlı bir entegre geliştirme programıdır. Bu program, CmakrXML, HTML ve JavaScript vb. içeren diğer çeşitli web teknolojilerini desteklemektedir. JetBrains CLion 2018, çok basit ve hızlı bir kurulum sürecine sahiptir ve siz kullanıcıların herhangi bir zorluk çekmeden programı kullanabilmeniz için tasarlanmıştır. Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra çok iyi organize edilmiş bir kullanıcı arayüzü ile karşılaşacaksınız. Bu uygulama, kodlama sürecini kolayca tamamlamanızı sağlayacak çeşitli etkileyici özelliklere sahiptir. JetBrains CLion 2018, GitHub, Mercurial, CVS, Subversion ve TFS gibi çeşitli ortak VCS‘leri destekler. Bu program, beklenmedik durumlarda hiçbir şeyin kaybolmayacağından emin olmak için tüm çalışmalarınızı yerel geçmiş özelliği ile kaydetmenizi sağlar böylece hiçbir verinizi kaybetmezsiniz. Sonuç olarak, JetBrains CLion 2018‘in kodlama yaparken verimliliği artıracak olan C++ için çok kullanışlı bir program olduğunu söyleyebiliriz.
Diğer webmaster programları için tıklayın.

NOT: Program sizin sisteminize göre otomatik olarak kurulur, yani x86 bit sistemlerde 32 bit, x64 bit sistemlerde x64 bit olarak kendiliğinden kurulur.

JetBrains CLion 2018’in Özellikleri:

  • Kodlama yaparken verimliliği artıracak C++ için entegre entegre geliştirme ortamına sahiptir.
  • Cmakr ve XML, HTML ve JavaScript vb. içeren diğer çeşitli web teknolojilerine desteği vardır.
  • Çok basit ve hızlı bir kurulum sürecine sahiptir.
  • Çok iyi organize edilmiş her türlü kullanıcı hitap eden bir arayüze sahiptir.
  • Kodlama işlemini kolayca tamamlamanıza olanak tanıyan çeşitli etkileyici özelliklere sahip.
  • GitHub, Mercurial, CVS, Subversion ve TFS gibi çeşitli ortak VCS‘leri destekler.
  • Beklenmedik durumda hiçbir şeyin kaybolmayacağından emin olmak için tüm çalışmalarınızı yerel geçmiş özelliği ile kaydetmenizi sağlar.

JetBrains CLion 2018 için Sistem Gereksinimleri: (JetBrains CLion 2018‘i ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB boş alan gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 300 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Çift Çekirdekli işlemci veya daha üstü.