IObit Uninstaller Pro 8

IObit Uninstaller Pro 8 İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
Sürüm8.0.1.24
Dosya Boyutu13,44 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi5 Şubat 2020
Binance

IObit Uninstaller Pro 8 İndirBilgisayarınızın yıllar geçtikçe yavaşladığını fark edebilirsiniz. Bazı nedenler, kaldırılamayan programlar, kullanılmayan programlar ve bellekte biriken kaldırılmış programlardan kalanlar. IObit Uninstaller Pro, inatçı programları ve artıklarını tamamen hızlı bir şekilde kaldırmanıza yardımcı olur. Windows 10 ve Windows 8‘deki istenmeyen programları bile kolayca kaldırılabilir. IObit Uninstaller 8, kullanıcıların Windows Güncellemelerini Windows Güncelleme sekmesinden kolayca yönetmelerine yardımcı olur. Herhangi bir güncelleme bir uyumluluk sorununa neden olursa, hızlıca ve tamamen kaldırmak için IObit Uninstaller 8‘i kullanabilirsiniz. Beklenmedik bir şey olursa, sistem geri yükleme noktası da oluşturabilirsiniz. Rahatsız edici araç çubukları ve eklentileri, internet zevkinizi baltalar ve çevrimiçi gizliliğinizi tehdit eder.

IObit Uninstaller 8, ana sayfanızı değiştirmelerini, etkinliklerinizi izlemelerini veya pop-up reklamlar oluşturmasını önlemek için kötü amaçlı ve reklam tabanlı eklentileri tespit etmek ve kaldırmak için en iyi araçtır. IObit Uninstaller 8, Windows 10 kullanıcıları için Microsoft Edge uzantılarının kaldırılmasını da destekler. IObit Uninstaller 8 ayrıca, üçüncü taraf kaldırıcıları tarafından kaldırılan programların artıklarını otomatik olarak algılayabilir ve bunları güçlü ve hızlı bir şekilde kaldırmak için Güçlü Taramayı başlatır. Ayrıca IObit Uninstaller 8‘nın Araçlar bölümünde Kalıntı Temizleme, standart kaldırma ve Windows yama önbellek dosyaları tarafından bırakılan dosyaların PC’nizde daha fazla yer açmak için temizlenmesine yardımcı olur. Diğer bir bakım yazılımı olan Advanced SystemCare Ultimate 11‘i de deneyebilirsiniz.
Diğer bakım programları için Bakım kategorimizi inceleyin.

IObit Uninstaller Pro 8.0.1.24’ün Özellikleri:

  • Programları kolayca ve hızlı bir şekilde kaldırabilir.
  • Paketlenmiş programları ve eklentileri silebilir.
  • İstenmeyen programların otomatik kaldırılması için daha büyük veritabanına sahiptir.
  • Daha güvenli tarama yapmak için kötü amaçlı eklentileri tespit edin ve kaldırın.
  • Daha temiz internet deneyimi için reklam tabanlı eklentileri kaldırın.
  • Sorunlu Windows Güncellemelerini kaldırın.
  • Win 10 ve Win 8’in Yerleşik programlarını Kaldırabilir.
  • Standart kaldırma işleminden sonra daha hızlı tarama ve kalanları otomatik olarak silebilir.
  • Diğer yardımcı programlar tarafından silinemez.
  • Tek tıkla önemli yazılımları güncelleyebilirsiniz.

IObit Uninstaller Pro 8.0.1.24 için Sistem Gereksinimleri: (IObit Uninstaller Pro 8.0.1.24 kurmadan önce, bilgisayarınızın önerilen veya minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 8.1 / Windows 8 / Windows 7 / Windows 10 / Windows Vista
CPU: 750MHz AMD, Intel veya daha üstü.
RAM: 256 MB veya daha üstü bellek gereklidir.
Disk Alanı: 40MB boş alan gereklidir.