IObit Uninstaller Pro 2021

IObit Uninstaller Pro 2021 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv10.0.2.21
Dosya Boyutu26,4 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi8 Ekim 2020
Binance

IObit Uninstaller Pro 2021IObit Uninstaller Pro 2021, reklam virüslerini, rahatsız edici araç çubuklarını ve ek modülleri bilgisayarınızdan silmek için kullanılabileceğiniz işlevsel bir programdır. Windows’un olağan silme işleminde “Programları Dahil Et veya Kaldır” gibi bir seçenek olmasına rağmen kaldırdığınız programdan geriye birçok kalıntı dosya kalır, IObit Uninstaller Pro 8 ile kaldırma işlemi bittikten sonra sisteminizden silinmemiş olan kalıntı dosya ve klasörler de silinecektir. Diğer bir disk yönetim aracı olan Revo Uninstaller Pro yazılımını da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

IObit Uninstaller Pro 2021, araç çubuklarını ve modüllerini belirlemek için farklı internet tarayıcılarına özel tarama yapar yani Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome ve Opera için farklı farklı tarama yapar böylece yanlış araç çubukları ve modüllerini silme riskiniz ortadan kalkmış olur. IObit Uninstaller Pro, geri yükleme noktasını sizin için bir önlem olarak oluşturur ve programın varsayılan kaldırıcısını çalıştırır eğer bir şeyler ters giderse geri yükleme noktasını kullanarak verilerinizi kurtarabilirsiniz. IObit Uninstaller Pro, programları otomatik olarak kapatmanıza olanak tanıyan, çalışan işlemleri görüntüleyebildiğiniz bir görev yöneticisi aracı ile donatılmıştır. Sonuç olarak IObit Uninstaller Pro, sisteminizdeki yazılımları ve diğer dosyaları yönetebileceğiniz kullanışlı bir programdır.
Diğer IObit programları için Disk Araçları kategorimizi inceleyin.

IObit Uninstaller Pro 2021 Özellikleri: (Aşağıda, IObit Uninstaller’ı ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız bazı göze çarpan özellikler bulunmaktadır.)

  • Bilgisayarınızdaki programları, araç çubuklarını ve ek modülleri kaldırmak için kullanılabileceğiniz kullanışlı bir yazılım.
  • Araç çubuklarını ve modülleri, internet tarayıcısı farketmeksizin kaldırabilir.
  • Kurtarma noktası oluşturur, böylece programları kaldırma sırasındaki bir aksaklıkta dosyalarınızı güvenceye almış olursunuz.
  • Bilgisayarınıza yük olan ekstra kayıtlar ve ek bölümleri belirleyebilir ardından sizin isteğinize bağlı olarak bunları silebilir.
  • Windows’un kaldırılamayan sistem yazılımlarını kaldırabilir.
  • Çalışan programları kapatmanıza olanak tanıyan bir görev yöneticisi ile donatılmıştır.

IObit Uninstaller Pro Sistem Gereksinimleri: (IObit Uninstaller’ı ücretsiz olarak indirmeden önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 512 MB RAM gerekir.
Sabit Disk Alanı: 30 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Duo-Core işlemci veya daha üstü.