IObit Software Updater

IObit Software Updater İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv2.1.0.2663
Dosya Boyutu11,2 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi2 Mayıs 2020
Binance

IObit Software Updater İndirIObit Software Updater, uygulamalarınızı tek bir tıklamayla güncellemenizi sağlayan kullanışlı bir programdır. Program, uygulamanın web sitesinden en son güncellemelerini arar ve mevcut bir güncelleme varsa, uygulamayı günceller. Bu program sayesinde artık uygulamalarınızı manuel olarak indirmeniz ve kurmanız gerekmeyecek. Dilerseniz diğer bir bakım programı olan Ashampoo Core Tuner 2‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

IObit Software Updater, eski olan tüm uygulamalarınızı tek bir tıklamayla güncellemenizi sağlar. Uygulamalarınızın güncellemelerini sisteminizi yormadan indirir ve hızlıca yükler. Seçtiğiniz bazı uygulamaları otomatik olarak tarayabilir veya güncellemeyi zamanlayabilirsiniz. Taramak veya güncellemek istemediğiniz uygulamaları hariç tutabilirsiniz. Sorunsuz bir kurulum için, program güncelleştirmeyi yüklemeden önce bir geri yükleme noktası oluşturur. Yüklemeden sonra ise sabit sürücüde yer kazanmak için yükleme ayarlarını otomatik olarak silmeyi önerir. Diğer bakım programları için Bakım kategorimizi inceleyin.

IObit Software Updater’ın Özellikleri: (IObit Software Updater‘ı ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Güncel olmayan uygulamalarınızı güncelleyebilirsiniz.
  • Basit ve kullanımı kolaydır.
  • Tek tıklamayla işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • İstemediğiniz uygulamaları hariç tutabilirsiniz.
  • Otomatik geri yükleme noktası oluşturur.
  • Otomatik tarama ve zamanlama özelliklerine sahiptir.
  • Kurulumdan sonra kurulum ayarlarını otomatik olarak silebilir.

IObit Software Updater için Sistem Gereksinimleri: (IObit Software Updater‘ı ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 512 MB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 20 MB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Dual Core işlemci veya üzeri.