Sitemiz, GEÇİCİ OLARAK programindirsene.com adresinden programevreni.com adresine taşınmıştır.
IObit Smart Defrag Pro 6 İndir
0,00
Puan Verin: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Puan: 0,00 / 5 (0)
IObit Smart Defrag Pro 6 İndir - Windows 0

İşletim Sistemi:

Windows

Programın Dili:

Multilingual

Sürüm:

v6.2.0.138

RAR Şifresi:

programindirsene.com

IObit Smart Defrag Pro 6 İndir

John Rambo
11 Nis 2019
Yorum Yok

IObit Smart Defrag Pro 6 İndirIObit Smart Defrag Pro 6, sabit sürücünüzü entegre ederek sistem performansınızı optimize eden hızlı bir sistem yazılımıdır. Bu programın en son sürümünün Boot Time Disk Defrag teknolojisi ile çalışması nedeniyle, sisteminizde mümkün olan en hızlı şekilde optimizasyon yapabilen en iyi yöntemlerden biri sisteminize uygulanır. Bu program yalnızca birleştirme işlemi gerçekleştirmez, Windows’ta varsayılan işlevsellik yeteneğine ek olarak, çeşitli dosyaları programın kullanım hızına ve bu verilere göre, sisteminizde birleştirme işlemlerini gerçekleştirir. Bu yöntemle, optimizasyon maksimuma ulaşır. Dilerseniz diğer bir disk aracı olan Adobe Bridge CC 2019‘u sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Sisteminiz yavaşsa ve doğru işlevi görüntülemiyorsa, bu program sorununuzu çözebilir. IObit Smart Defrag Pro 6 çok hızlı çalışıp arka planda gizlenir ve çalışmasını otomatik olarak gerçekleştirebilir. Bu programın geliştiricilerine göre, IObit Smart Defrag Pro, sabit sürücüyü optimize etmek için mevcut en iyi yazılımdır. Sisteminizi bu yazılımı kullanarak optimize ederseniz, sistem başlatma zamanınız önemli ölçüde azalır. Bu sayede disk entegrasyonları otomatik ve güvenli bir şekilde organize edilir ve veri kaybı konusunda endişe duymazsınız. Diğer disk araçları için Disk Araçları kategorimizi ziyaret edin.

IObit Smart Defrag Pro 6’nın Özellikleri: (Aşağıda, IObit Smart Defrag Pro 6‘yı ücretsiz indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

 • Arka planda gizlenir.
 • Sistemi önemli ölçüde hızlandırır.
 • Kesinlikle güvenlidir, bilgi kaybolmaz.
 • Sistemin açılış hızını hızlandırır.

IObit Smart Defrag Pro 6 için Sistem Gereksinimleri: (IObit Smart Defrag Pro 6‘yı ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 512 Mb RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 200 MB boş alan gerekir.
İşlemci: 1 GHz işlemci veya üstü.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Anonim

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?