IObit Malware Fighter Pro 6

IObit Malware Fighter Pro 6 İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
Sürüm6.0.2.4612
Dosya Boyutu39,3 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi29 Ocak 2020
Binance

IObit Malware Fighter Pro 6 İndirIObit Malware Fighter Pro 6, mevcut kötü amaçlı yazılımları ve yeni yeni kötü amaçlı yazılımları bilgisayarınıza zarar vermeden kaldırmak için kullanılabilecek kullanışlı bir programdır. Şimdi internette gezinirken ne kadar bilinçli davrandığınızdan bağımsız olarak, her yönden başlatılabilen kötü niyetli saldırıların riski her zaman vardır. Böyle durumlarda IObit Malware Fighter Pro 6 gibi bir programa ihtiyacınız vardır. IObit Malware Fighter Pro 6, tüm süreci çok kolay ve sorunsuz hale getirecek çok kullanıcı dostu ve ulaşılabilir bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Sisteminizin güvenliğini artırmak için çeşitli farklı yöntemler kullanır. Bilgisayardan pek anlamayan biriyseniz bile bu programı uzmanlar tarafından hazırlanmış kullanıcı arayüzü sayesinde kolayca kullanabilirsiniz.

Tarama işlemini ana pencereden, iki seçenek ile kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Seçenekler tam tarama ve özel taramadır. Bu uygulama, varsayılan arama motorunuza ve ana sayfanıza yetkisiz değişiklikler uygulamak isteyen tüm girişimleri engelleyen ana sayfa koruması sağlar böylece tarayıcınıza virüs bulaşmaz. Ayrıca sizi koruyan motoru, güvenlik ve gizliliğinizi garanti etmesi gereken tüm muhafızları seçmeniz gerekiyorsa kullanmanız gereken bir Güvenlik Gaurd‘a da sahip. IObit Malware Fighter Pro 6, sisteminizi çeşitli kötü niyetli girişimlerden korumanıza yardımcı olacak kullanışlı bir uygulamadır.
Diğer güvenlik yazılımları için Güvenlik Programları kategorimize göz atın.

NOT: Program hem x86 hem de x64 bit sistemlerde sorunsuz çalışır.

IObit Malware Fighter Pro 6 Özellikleri:

  • Mevcut virüslerin ve yeni virüs girişimlerini kaldırmak ve engellemek için kullanılabilecek kullanışlı bir programdır.
  • Kullanıcı dostu ve sade bir kullanıcı arayüzü vardır.
  • Sisteminizin güvenliğini artırmak için farklı yaklaşımlar sağlar ve güvenliği maksimum düzeyde tutar.
  • Kullanımı kolaydır herhangi bir zorluk çekmezsiniz..
  • Web‘de gezinirken dokunulmaz olmanızı sağlayacak bir Tarayıcı Koruma bileşeni vardır.

IObit Malware Fighter Pro 6 için Sistem Gereksinimleri: (IObit Malware Fighter Pro 6 ücretsiz indirmeye başlamadan önce, PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 256 MB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 40 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya daha üstü.